Miasto wydało komunikat w sprawie dekomunizacji ulic

0
774

W związku z dekomunizacją ulic w Zielonej Górze, mieszkańców byłych ulic Armii Ludowej, Przylep-22 lipca, Przylep-9 Maja czeka wypełnienie kilku formalności. Magistrat przesyła komunikat, w którym informuje, gdzie i jak powinno się poinformować o zmianie danych adresowych. PRZECZYTAJ KOMUNIKAT MIASTA

Mieszkańcy wyżej wymienionych ulic powinni zgłosić się między innymi do Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Przedsiębiorcy z kolei muszą pamiętać o zmianie wpisu w CEiDG, a ci, którzy wykonują usługi transportu drogowego powinni dokonać zmian w licencjach, zezwoleniach, zaświadczeniach (mają na to 28 dni).

Czy dowody osobiste będą do wymiany?

Nie ma natomiast konieczności składania zmian w deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi zarówno przez mieszkańców, jak i zarządców nieruchomości. Zmiany dokonane zostaną z urzędu. Sprawy meldunkowe zostaną dokonane także z urzędu. Jeśli chodzi o wymianę dowodów osobistych to nie trzeba dokonywać żadnych zmian. Nie trzeba wymieniać także paszportów. Przedsiębiorcy natomiast muszą pamiętać o wymianie pieczątek firmowych, wizytówek etc.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here