Miasto sprzedaje grunty nieopodal Doliny Gęśnika

1
4094
fot. ZielonaNews.pl

Urząd Miasta przygotował przetarg na sprzedaż gruntów przy ul. Źródlanej, nieopodal Doliny Gęśnika. Na sprzedaż są dwie działki. Jedna o powierzchni 1 495 mkw, druga nieco mniejsza o powierzchni 1039 mkw. Cena wywoławcza sięga kilkuset tysięcy złotych. Jutro w urzędzie miasta odbędzie się przetarg.

Czytaj dalej za reklamą —>Działki przy ul. Źródlanej na sprzedaż

Lokalizacja nieruchomości przy ul. Źródlanej z pewnością jest kusząca. Bliskość Doliny Gęśnika, dużo zieleni a przy tym bliskość do centrum miasta – to z pewnością atuty tego położenia. Miasto zdecydowało się na sprzedaż działek w tej lokalizacji. Grunty na sprzedać nie są małe i mogą być łakomym kąskiem dla deweloperów. Jaka zabudowa może tu powstać?

 

Czytaj dalej za reklamą —>Działki nieopodal Doliny Gęśnika. Co tu może powstać?

Czytaj dalej za reklamą —>Mniejsza działka przeznaczona jest tylko do zabudowy jednorodzinnej. Na drugiej może powstać zabudowa wielorodzinna. Obie są zlokalizowane przy ul. Źródlanej, w okolicy Doliny Gęśnika w odległości ok. 2,5 km od ścisłego centrum, w obszarze bardzo dobrze skomunikowanym. Żeby sprzedać nieruchomości odbędzie się przetarg, który miasto zaplanowało na 10 września. Udział w przetargach jest uzależniony od wniesienia wadium. I tak w przypadku większej działki wynosi on 45 tys., w przypadku mniejszej działki 35 tys. działki. Cena wywoławcza większej działki wynosi 450 tys. zł, a mniejszej 350 tys. zł. Szczegóły sprzedaży znajdziecie na stronach urzędu miasta: Przetarg na mniejszą działkę i przetarg na większą działkę. Poniżej prezentujemy mapki z lokalizacjami działek.

fot. Mapa przedstawia lokalizację większej działki
fot. Mapa przedstawia lokalizację mniejszej działki

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. W życiu bym nie kupiła działki na dom w tej cenie (a to dopiero wywoławcza) z sąsiednia działka po zabudowę wielorodzinna. Gdzie tu te walory? Chyba tylko bliskość do centrum. Za taką cenę???

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here