Miasto nie będzie obojętne wobec sprawy Eli B. Będą podjęte poważne kroki

1
1274

O sprawie Eli B. pisaliśmy już kilkukrotnie. Media w całej Polsce informują o sprawie, która poruszyła nie tylko zielonogórzan. Teraz władze miasta zabrały głos w sprawie.

Miasto złoży doniesienie

Elżbieta B. to zielonogórzanka, która przez lata udawała osobę chorą na raka wyłudzając w ten sposób duże sumy pieniędzy. Przez lata wspierana była przez osoby prywatne i fundacje dla których jej los nie był obojętny. Władze miasta Zielona Góra, również skomentowały sytuacje – Miasto złoży doniesienie prawdopodobnego wyłudzenia ze względu na stan zdrowia i umorzenia zaległości z tytułu najmu. To jest karygodna sytuacja. Będziemy tutaj bardzo konsekwentni w tym działaniu – powiedział wiceprezydent Dariusz Lesicki podczas środowej audycji w Radiu Index. Wiceprezydent poruszył również kwestie fałszowania dokumentów medycznych i potępił działania oszustki kładąc nacisk na ludzkie i moralne aspekty tej sprawy.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Tak jak ona bez serca tak my dla niej, nie ma co ulegac takiej osobie… Zobaczmy ile osob jest naprawde potrzebujacych… Znam Ele i szczerze to ostatnia osoba po ktorej moglabym sie tego spodziewac ale widocznie dzialala z premedytacja…

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here