Mężczyzna z bronią w pociągu do Zielonej Góry. Na dworcu czekała policja

2
1067

Wczoraj wieczorem pociągiem relacji Zielona Góra-Wrocław jechał uzbrojony mężczyzna. Wyciągnął broń i zaczął pokazywać jednemu z pasażerów. Proponował mu również kupno pistoletu.

Jak informuje Radio Zielona Góra wczoraj przed godziną 20.00 w pociągu relacji Wrocław – Zielona Góra, do mężczyzny, który siedział sam w przedziale dosiadł się inny. Po chwili mężczyzna wyciągnął broń, zaczął ją przeładowywać i zachęcał do zakupu. – Mężczyzna wyciągnął pistolet, pokazywał, przeładowywał ją. Zachowywał się na tyle dziwnie, że pasażer się wystraszył. Udało mi się wyjść z przedziału i zadzwonić na numer alarmowy – relacjonowała na antenie Radia Zielona Góra, Małgorzata Barska, rzeczniczka policji. Dzięki tej informacji na dworcu czekały dwa patrole policji by zatrzymać niebezpiecznego pasażera. Mężczyzna próbował uciekać, wyrzucił także broń. Został jednak złapany przez policję. Mężczyzna to 25-letni mieszkaniec Żagania, Był pijany, miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. Przebywa w policyjnym areszcie.

Źródło: Radio Zielona Góra

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Jakby każdy obywatel nosił broń to nikt by się nie musiał bać. W sytuacji gdyby pijany dzieciak zaczął strzelać nikt nie byłby w stanie się obronić.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here