Medycy z karetki trafili na kwarantannę. Pogotowie apeluje: Włącz myślenie, nie kłam medyka.

0
2903
fot. ZielonaNews.pl

Wojewódzka stacja pogotowia ratunkowego w Zielonej Górze poinformowała o tym, załoga karetki trafiła na kwarantannę. Powód? Pacjent, do którego ich wezwano, zataił kluczowe informację.
Medycy z karetki trafili na kwarantannę

Drodzy państwo, już dziś dyslokacja zespołów ratownictwa medycznego w Zielonej Górze przyniosła pierwsze efekty. Kolejny pacjent który zataił kluczowe informacje przed ZRM, trafił na obserwację i szczegółowe badania w oddziale zakaźnym, tym samym wykluczył zespół P1 na jakiś czas. Nasi koledzy właśnie zostali odwiezieni kartką zakaźną na KWARANTANNĘpiszą na swoim fanpage pracownicy pogotowia.

Wyłączeni na czas dezynfekcji
Ten jeden zespół musi zostać wyłączony na czas dezynfekcji. – Na chwilę obecną zostanie wyłączony na czas dezynfekcji jeden zespół, a nie cała zmiana. W dniu wczorajszym został unieruchomiony również zespół transportowy celem kwarantanny. To pokazuje jak ważna i rozsądna była decyzja dyrektora WSPR Zielona Góra – informuje WSPR. I apeluje: Włącz myślenie, nie kłam medyka.

Drodzy państwo, Juz dziś dyslokacja zespołów ratownictwa medycznego w Zielonej Górze przyniósła pierwsze efekty. Kolejny…

Publiée par WSPR Wojewódzka stacja Pogotowia Ratunkowego Zielona Góra sur Dimanche 22 mars 2020

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here