Budowa McDonald i Agata Meble idzie jak burza (ZDJĘCIA)

5
3558
McDonald i Agata Meble
fot. ZielonaNews.pl

Nie sposób nie zauważyć tempa prac przy budowie salonu meblowego Agata Meble i restauracji McDonald. Poza obiektami handlowymi przebudowano także drogą przy CRS.

McDonald i Agata Meble powstają w Zielonej Górze. Kiedy otwarcie?

W lutym rozpoczęto przebudowę drogi przy CRS. Teraz już widać wyraźnie, że większość prac się skończyła, a droga do nowych obiektów jest już gotowa. Wykonano wjazd, a drogę poszerzono. W ciągu niecałych dwóch miesięcy restauracja typu fast-food zyskała kolejną kondygnację, a wokół teraz jest coraz bardziej uporządkowany i widać już fragmenty przejść. Budowa salonu Agata Meble także idzie prężnie. Z zewnątrz budynek wygląda na gotowy. Budowlańcy w większości pracują wewnątrz budynku. Zgodnie z podawanymi wcześniej terminami otwarcie sklepu meblowego ma nastąpić w trzecim kwartale 2019 roku, a restauracja typu Fast Food ma być gotowa w czerwcu. Zobaczcie na zdjęciach jak wyglądają te obiekty.

 

PODZIEL SIĘ

5 KOMENTARZE

  1. No to pozostaje nam, Zielonogórzanom pogratulować i podziękować prezydentowi ze Szprotawy Januszowi Kubickiemu, za tworzenie wysokopłatnych miejsc pracy i za razem ściąganie firm, które tworzą innowacje i są potęgami na świecie. Gdyby nie nasz łaskawy “prezydent” to dzisiaj, Zielona Góra była by drewnianą osadą.

  2. Idzie jak burza te metale ciężkie i chemia rozpylane przez samoloty na niebie widać to na 10, 11 zdjęciu.
    Tylko niech mi ktoś nie wmawia że jest to paliwo spalone.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here