Malowanie na ścianie. UZ ogłasza konkurs

0
187
fot. screen Google Maps

Uniwersytet Zielonogórski ogłasza konkurs na projekt i wykonanie malowidła na jednej ze ścian w modernizowanym właśnie akademiku RZEPICHA pod hasłem „RZEPICHA – malowanie na ścianie”.
Malowanie na ścianie. UZ ogłasza konkurs
– Projekty powinny nawiązywać do słów kluczowych: Rzepicha, akademik, Zielona Góra. Współorganizatorem konkursu jest wykonawca robót budowlanych w akademiku SKŁADOKIEN.PL Szymon Mieczkowski. Konkurs przeznaczony jest dla studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego, wszystkich kierunków studiów. Laureat otrzyma nagrodę finansową o wartości 2000 zł w postaci bonów SODEXO, ufundowaną przez Współorganizatora i osobiście wykona malowidło – informuje Ewa Sapeńko, rzecznik UZ.

Jak zgłosić się do udziału?

Jak informuje uniwersytet, zgłoszenie do udziału w konkursie należy złożyć w formie pisemnej osobiście, a projekt należy przesłać drogą elektroniczną w terminie do 27 czerwca, a 29 czerwca poznamy zwycięzcę.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić jeden projekt indywidualny. Nagrodzony projekt zostanie zrealizowany na wewnętrznej ścianie w Domu Studenckim Rzepicha przy ul. Podgórnej 50 b. Farby i niezbędne drabiny/rusztowania/podesty (spełniające wszelkie wymogi prawa w zakresie BHP) zapewni Współorganizator konkursu (Składokien.pl Szymon Mieczkowski) – informuje E. Sapeńko.

Po zakończeniu konkursu na stronie internetowej Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego zostanie zorganizowana wystawa nadesłanych projektów. Regulamin oraz wszelkie informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie: https://www.infoserwis.uz.zgora.pl/index.php?rzerzepicha-malowanie-na-cianie-konkurs-dla-studentow-uz

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here