Reklama
Reklama
Reklama
wtorek, 9 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaMalowali graffiti na wiadukcie kolejowym w Czerwieńsku. Zostali zatrzymani

Malowali graffiti na wiadukcie kolejowym w Czerwieńsku. Zostali zatrzymani

Zielonogórscy funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei wspólnie z policjantami zatrzymali trzech mężczyzn, którzy malowali graffiti na wiadukcie kolejowym w Czerwieńsku. Jak poinformował Artur Wołoszyn, inspektor SOK z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Zielonej Górze, mundurowi podczas patrolu linii kolejowej nr 273 zauważyli osoby nanoszące farbę w sprayu na elewację obiektu.

Farby, torby i drabinka znalezione na miejscu

Podczas przeszukania terenu funkcjonariusze odnaleźli drabinkę oraz trzy torby i plecak. W środku było łącznie 31 puszek z farbą. Sprawcy zdążyli zamalować około 15 m² powierzchni wiaduktu.

Zatrzymani trafili w ręce policji

Ujęci mężczyźni mają 30, 35 i 36 lat. Po zatrzymaniu zostali przekazani do Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, która prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Kopciuchy trują nie tylko zimą

Smog z kopciuchów, czyli starych pieców, to nie jest problem sezonowy. Rozmowa z dr Anną Śniady, lekarzem pulmonologiem. Czym właściwie jest smog? Dr Anna Śniady, pulmonolog:...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj