Magistrat ma nowe plany zagospodarowania. Czeka na uwagi

0
475
fot. ZielonaNews.pl

Magistrat wyłożył kolejne plany zagospodarowania przestrzennego. Tym razem dotyczacą rejonu ul. Dębowej i ul. Borówkowej, ul. Ketlinga i ul. Drzonków-Olimpijska i ul. Drzonków Słoneczna.

Plany zagospodarowania w rejonie ul. Dębowej i ul. Borówkowej

Te dwie ulice znajdują się na Chynowie. Zmiana, którą planuje magistrat ma umożliwić wytyczenie drogi. Plan można oglądać od 5 listopada do  do 26 listopada w pokoju nr 809 w urzędzie miasta (ul. Podgórna 22) w godz. 8.00 do 14.00. Z kolei 21 listopada o godz. 14.00 w pokoju 810  odbędzie się publiczna debata. Uwagi można zgłaszać do 10 grudnia.

Zmiany przy ul. Ketlinga

Zmiany w tym rejonie mają dotyczyć możliwości zabudowy. Obecnie mogą być budowane tutaj tylko niewielkie domy, preferowana jest głównie zabudowa szeregowa. Zmiany maja pozwolić na budowę większych, wolnostojących domów. Magistrat zapewnia, że w tym rejonie może powstać tylko zabudowa jednorodzinna, czyli nie powstaną wieżowce, ani bloki. Wnioski można składać do 23 listopada w urzędzie miasta (ul. Podgórna 22).

Zmiany przy ul. Drzonków-Olimpijska i ul. Drzonków Słoneczna

Zmiany mają na celu uporządkowanie terenu, który jest terenem przeznaczonym pod budownictwo jednorodzinne. Termin debaty wyznaczono na 7 listopada na godz. 13.00. Plan dla tego terenu można oglądać do 16 listopada w pokoju nr 809 w urzędzie miasta (ul. Podgórna 22) w godz. 8.00 do 14.00. Uwagi do planu można zgłaszać do 30 listopada.

Źródło: Łącznik Zielonogórski, Informator Samorządowy

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here