Magiczny świat rodem jak z Hogwartu? Da się załatwić – w dodatku bez czarów

0
100
fot. materiały prasowe

Nie jest to żaden żart ani czarna magia. Dziś można przenieść się do świata z uniwersum Pottera w mgnieniu oka. Posłuży temu elektroniczna różdżka, potocznie nazywana myszką, a także wiedza, gdzie dokładnie poszukiwać elementów, które stworzą Hogwart! LEGO to gratka dla małych i dużych fanów przygód chłopca z blizną. Na nowo można przeżyć podróż do cudownego świata pełnego zaklęć i magicznych stworzeń. Nie ma czasu czekać ani chwili dłużej – możemy spóźnić się na pociąg.

Fenomen książki zapoczątkowanej na skrawku serwetki. Jak pokochano czarodziejów

Popularna seria dotycząca przygód młodego czarodzieja przyczyniła się do masowego wzrostu fenomenu filmów oraz masowej produkcji gadżetów związanych z magicznym światem. Ludzie zaczęli przypisywać się do poszczególnych grup (Gryfonów, Krukonów, Ślizgonów czy Puchonów), bazując na opisanych w książce zasadach i własnych ambicjach. Po dziś dzień tworzy się specjalne kolonie dla dzieci, które mogą poczuć się czarodziejami chociaż przez tydzień czy dwa. Nic więc dziwnego, że również LEGO podchwyciło uniwersum Harry’ego Pottera, rzucając na nie zaklęcie i przeobrażając je w… klocki do samodzielnego złożenia. Fenomenalne konstrukcje nawiązujące do najważniejszych momentów w książce i w filmach, podbiły serca fanów na całym świecie. Doskonałe uniwersum to takie, które ciągle zdobywa fanów – zdecydowanie można powiedzieć tak o świecie czarodziejów. Wciąż funkcjonuje on w pamięci wielu osób – dorośli fani z radością wspominają zaś lata spędzone na zabawie w osoby posiadające magiczne mocne. Coraz więcej rodziców zaraża pasją do swych ulubionych książek z dzieciństwa, dlatego rodzice dzieci zafascynowanych magicznym uniwersum mogą o wiele łatwiej zaplanować rozrywkę i wspólny czas. Mowa tu rzecz jasna o kolekcji LEGO, dostępnej między innymi na stronie sklepu Klocki Dwa. Teleportacja do niej polega na kliknięciu w link https://klocki-2.pl/. Sklep dysponuje szeroką gamą produktów z uniwersum należącego do Wizarding World. Wybierz się na przejażdżkę wozem, do którego zaprzęgnięte są testrale lub spróbuj swoich sił w lekcji eliksirów. Prawdziwa zabawa gwarantowana!

Magia składania. Klocki, dzięki którym rozwiniesz wyobraźnię

Układanie klocków jest przede wszystkim zajęciem wymagającym wyjątkowego skupienia się na określonym momencie i wykonywanej czynności. Układanie niektórych elementów związanych ze światem czarodziejów może wymagać więcej czasu, jednak efekty są zniewalające. Zestawy można ze sobą łączyć, dzięki czemu finalnie otrzymuje się opcję posiadania całej szkoły magii, wraz z wioską. Jednakże na tym się nie kończy – dodatkowymi elementami, kluczowymi w opowiadaniach są specjalne ministerstwo do spraw czarodziejów, a także dom wuja chłopca z komórką pod schodami, w której zaczynają się przygody młodego czarodzieja. Tego rodzaju klocki rozwijają wyobraźnię, wpływając na kreatywność dziecka i jego chęci poznawania świata. Dla wielu młodych czytelników, literatura staje się zajęciem hobbystycznym. Posiadanie pamiątki z okresu, kiedy czekało się na swój list z Hogwartu to marzenie wielu fanów. Klocki mogą uczynić je realnym.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here