Luty w Górze Mediów: Radny będzie czytał na głos angielski romans, a chętni poznają esperanto

0
154
fot. ZielonaNews.pl

W lutym mediatece Góra Mediów będzie się działo. Radny będzie czytał fragmenty książki “Dumy i Uprzedzenia” Jane Austen, chętni będą mieli szansę poznać język esperanto, czy zobaczyć obrazy Agaty Życzkowskiej. A ci, którzy chcieliby poznać podstawy obsługi kompuetra, założyć konto na Facebooku, czy napisać CV zaproszeni są na “Obiady CzWWWartkowy”. Poniżej znajdziecie szczegółowy plan.

16 lutego, godz. 11.00-13.00, mediateka Góra Mediów
Spotkanie Esperantystów – Spotkanie otwarte.

Grupa Esperantystów Lubuskich serdecznie zaprasza na otwarte spotkanie z językiem esperanto. Zaproszenie kierowane jest do osób, które swoje zainteresowanie tym językiem rozwijają już od lat jak i amatorów chcących dopiero zacząć stawiać pierwsze kroki. Wstęp wolny!

22 lutego, godz. 18, mediateka Góra Mediów
Głośne czytanie fragmentów książki “Duma i Uprzedzenie” Jane Austen, przez zaproszonych gości i bibliotekarzy. W rolach głównych: Kaja Rostkowska (Elżbieta Bennet) i Marcin Pabierowski (Pan Darcy).
Prowadzenie: Sandra Stempniewska

26 lutego, godz. 18, mediateka Góra Mediów

Mediateka Góra Mediów i galeria „Na Górze” w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida, serdecznie zaprasza na finisaż wystawy prac malarskich Agaty Życzkowskiej „Światło i Kolor”.


Agata Życzkowska
– absolwentka Wydziału Artystycznego w Instytucie Muzyki na Uniwersytecie Zielonogórskim, dla której malarstwo jest prawdziwą pasją. Jak sama twierdzi, maluje nie tylko pędzlem, ale przede wszystkim sercem. Tematem jej twórczości jest natura, zjawiska atmosferyczne, barwy i światło.
Maluje farbami akrylowymi na płótnie.

28 lutego, godz. 16, mediateka Góra Mediów

Obiady czWWWartkowe – warsztaty z zakresu podstawowej obsługi programów komputerowych, poprawnego pisania CV, zakładania i obsługi elektronicznej skrzynki pocztowej oraz kont na portalach społecznościowych. Spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Prowadzenie: Anna Celmer

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here