Lubuszanka III wicemiss Polski!

0
339
Miss Ziemi Lubuskiej, III wicemiss Polski

Judyta Zapędzka została III wicemiss Polski. Lubuszanka o tytuł najpiękniejszej walczyła z 23 kandydatkami. 4 grudnia odbyła się finałowa gala.

Kim jest Judyta Zapędzka, III wicemiss Polski?

Judyta Zapędzka pochodzi z Siedliska pod Nową Solą. Jest studentką Uniwersytetu Zielonogórskiego. Walka o miano najpiękniejszej zaczęła się od castingów. Potem mieszkanka Siedliska zdobyła tytuł Miss Ziemi Lubuskiej, następnie uczestnicząc w ćwierćfinale ogólnopolskiego konkursu, dostała się do najlepszej 40 spośród 150 kandydatek. Kolejnym etapem był półfinał, po którym Judyta Zapędzka znalazła się w czołówce. I po wczorajszej gali finałowej okazała się jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce.

Są szanse na tytuł Miss.

Ale dla Lubuszanek to nie koniec przygody. Bo Agencja Modelek Princess organizuje kolejne castingi do konkursu Miss Ziemi Lubuskiej 2017 oraz Miss Nastolatek 2017. Za nami już pierwszy z nich. W grudniu mają odbyć się kolejne w dniach 10, 17 i 18. Wszystkie castingi odbędą się w Palmiarni Zielonogórskiej w godzinach 13.00-15.00.

Kto może startować o tytuł Miss Ziemi Lubuskiej?

Chętne dziewczyny muszę mieć nie mniej niż 14 i nie więcej niż 25 lat. Obowiązkowo trzeba mieć przy sobie dowód potwierdzający tożsamość. Każda z dziewczyn musi także mierzyć minimum 166 cm. Dodatkowym elementem, który warto mieć ze sobą są szpilki i naturalny, dzienny makijaż.

Fot. Paweł Janczaruk

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here