Lot czarterowy do Nicei? Port lotniczy dopłaci do biletów dla kibiców

0
576
fot. Fanpage lotnisko Babimost/Zielona Góra

Gratka dla fanów Stelmetu Enea BC Zielona Góra. Podczas dzisiejszej (26.02) konferencji dotyczącej promocji województwa i lotniska w Babimoście, marszałek Elżbieta Polak poinformowała o zbliżającym się locie do Nicei. Kibice koszykówki będą mogli wraz ze swoją drużyną polecieć na mecz, który odbędzie się w Monako.

Nie ma lepszej promocji niż sport

Marszałek Elżbieta Anna Polak, podkreśliła kolejny raz, że lotnisko naprawdę dynamicznie się rozwija. – W styczniu odnotowało wzrost liczby pasażerów o 170% w porównaniu do stycznia ubiegłego roku – zaznaczyła marszałek i dodała, że samorząd województwa bardzo chce, aby docelowo lotnisko oferowało loty czarterowe. I nadarzyła się ku temu pierwsza okazja. Ponadto, to świetna możliwość na promocję Lubuskiego. – Na meczu będzie około 9 tys. kibiców. Podczas wydarzenia będziemy promować nasz region, rozdawać ulotki, zapraszać do województwa Lubuskiego. Nie ma lepszej promocji niż promocja przez sport – informuje marszałek Polak. Samorząd  województwa do biletów dla kibiców dopłaci. Podróż do Monako – w obie strony – to koszt 900 zł. W cenie nie ma jednak biletów na same rozgrywki. – Myślę, że najbardziej wyjątkowe jest to, że można pojechać ze swoją drużyną na mecz – skomentował Janusz Jasiński, przewodniczący spółki Grono S.S.A.

Plan podróży

Janusz Jasiński poinformował również o planie podróży, ale należy wziąć pod uwagę ewentualne zmiany. Lot do Nicei odbędzie się 12 marca o godz 9.00. Po około dwóch godzinach, samolot  będzie już na miejscu.
Kibice będą mieli wolny czas niemalże do wieczora 13 marca, kiedy to autokary zabiorą wszystkich bezpośrednio do Monako na mecz. Po meczu powrót do domu. W Babimoście samolot wyląduje w godzinach nocnych.
Za noclegi również trzeba będzie zapłacić samemu, dla kibiców będzie możliwość zakwaterowania się w jednym z dwóch hoteli w Nicei, które są do dyspozycji Stelmetu lub ewentualnie wybrać nocleg na własną rękę.

Informacje o locie i meczu na stronie STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA. 

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here