Galeria Grafitt otwiera się na Twój biznes

0
350
fot. materiały prasowe

Dobra lokalizacja, wygodny parking oraz rozbudowana sieć komunikacyjna gwarantująca łatwy dojazd to często, zaraz obok trafionego pomysłu, klucz do sukcesu w sferze biznesowej. Wszystkie te cechy łączy ze sobą położona w sercu Zielonej Góry Galeria Grafitt, która otwiera swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z handlem bądź usługami.

Obecnie w ofercie posiadamy cztery lokale użytkowe. Na parterze oferujemy przestrzeń 118 m2, przystosowaną do działalności bankowej, finansowej oraz usługowej. Dodatkowym atutem miejsca jest osobne wejście od ul. Dr. Pieniężnego. Natomiast na I piętrze istnieje możliwość wynajmu 44 , 88,20 oraz 254m2. Różnorodność metraży pozwala na zaadaptowanie tych powierzchni na wiele sposobów. Świetnie sprawdzą się w nich kameralne butiki, zakład kosmetyczny, jak i przestronne restauracje– relacjonuje zarządca Galerii Grafitt, Sylwia Biegaj. 

Zainteresowani szczegółami wynajmu powierzchni w Galerii Grafitt mogą kontaktować się z Biurem mailowo: biuro@grafitt.com lub telefonicznie pod numerem 68 322 18 80.

Od początku swojej działalności zespół tworzący Galerię stara się umiejętnie integrować najbardziej rozpoznawalne brandy z rodzimymi przedsiębiorcami. Stąd w ofercie można znaleźć nie tylko szeroko znane marki jak Patrizia Aryton, Hexeline czy Deni Cler ale również sklepy bądź lokale usługowe należące do osób związanych z województwem lubuskim. Budowanie poczucia lokalności oraz rozpoznawalności lokalnych przedsiębiorców to jedna z kluczowych misji przyjętych przez Galerię Grafitt, dlatego właściciele zachęcają kolejnych do zainteresowania się wolną przestrzenią właśnie przez aktywnie działających Zielonogórzan.

Naszą Galerię odwiedzają nie tylko mieszkańcy Zielonej Góry i najbliższych miejscowości, ale także turyści – ul. Bohaterów Westerplatte to jeden z najważniejszych szlaków komunikacyjnych. Każdego dnia w naszym otoczeniu znajdują się setki osób. Obecność w takim miejscu jest więc dużą szansą na powodzenie dla każdego rodzaju działalności, której filozofią jest rzetelna, profesjonalna obsługa klienta – dodaje Sylwia Biegaj.

Zainteresowani szczegółami wynajmu powierzchni w Galerii Grafitt mogą kontaktować się z Biurem mailowo: biuro@grafitt.com lub telefonicznie pod numerem 68 322 18 80.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here