Lodowisko zamknięte. Czy miasto zainwestuje w nowe lodowisko?

1
590
fot. ZielonaNews.pl

Jeszcze wczoraj do godz. 14.00 mogliśmy korzystać z lodowiska. Dziś już na stronie MOSiR pojawił się komunikat, że z powodu złych warunków atmosferycznych lodowisko jest nieczynne.

24 stycznia długo oczekiwane lodowisko zaczęło działać. Niestety zimowa, mroźna aura utrzymała się niecałe trzy tygodnie.  Prawdopodobnie to ostatni sezon już tego wysłużonego tymczasowego obiektu. Przypomnijmy, że wiceprezydent Krzysztof Kaliszuk na antenie radia Index zapowiadał, że w przyszłym roku miasto planuje zainwestować w nowe lodowisko.   – Czy będzie przy CRS rozkładane co roku, czy będzie na stałe i w innym miejscu, o tym prezydent chce rozmawiać z nowo wybranymi radnymi. Mówię o całorocznym lodowisko, czy lodowisko-wrotkarni. Na ten temat rozmawiamy – mówił na antenie radia. I wskazał kilka miejsc: mógłby być to CRS, albo kąpielisko w Ochli, ewentualnie polana nieopodal amfiteatru.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Generalnie to godz. 18 jako ostatnie wejście to mocne nieporozumienie. Jestem pewny, że znaleźliby się chętni na późniejsze jazdy. Tym bardziej, że późniejsza pora, to niższa temperatura czyli łatwiejsze chłodzenie.
    No i te zapowiadane wcześniejsze zamknięcie, bo na CRS odbywa się impreza to też niefajnie.
    Tak na marginesie to może w końcu organizator wydarzenia + Mosir + miasto + MZK zastanowiłoby się nad organizacją zbiorowego transportu na imprezy na CRSie, a nie, że cała okolica (np. Osiedle Zdrojowe) jest zastawione autami.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here