Kup przez internet – odbierz bez kosztów w Zielonej Górze

0
730
fot. materiały prasowe

Do zakupów w sklepie internetowym nikogo już nie trzeba przekonywać. Zwłaszcza w ostatnich miesiącach. W dowolnym miejscu i czasie możesz obejrzeć produkty na stronie sklepu i wybrać te najciekawsze. Zamówić możesz je przez internet lub infolinię: 68 506 50 56. Zielonogórski sklep internetowy TwójPasaż.pl oferuje Klientom możliwość samodzielnego odbioru kupionych wcześniej w internecie produktów. Bez kosztów za transport. Taniej się nie da!

TwójPasaż.pl – wszystko do domu i ogrodu

fot. materiały prasowe

Z naszej bogatej oferty produktów do domu możesz wybrać dekoracje, meble, małe AGD, akcesoria do sprzątania, środki czyszczące i dezynfekcyjne, meble i akcesoria dla dzieci oraz wiele innych. Mamy też artykuły dla domowych zwierzaków, warto sprawdzić.

W sezonie letnim najchętniej kupujemy dekoracje oraz wyposażenie balkonu. Leżaki, krzesełka, stoliki, parasole i półprarasole na balkon, ozdobne donice, mini fontanny z oświetleniem i dekoracje – zadbaj o pełnię letniego wypoczynku. Do tego różnorodne światełka LED i masz pełną aranżację strefy relaksu.

Masz ogród? Dobrze trafiłeś!

Oferujemy szeroki asortyment produktów do ogrodu, od narzędzi, poprzez meble, dywany zewnętrzne, dekoracje, grille, fontanny, pawilony ogrodowe i handlowe, zadaszenia oraz paleniska. Mamy także lampy owadobójcze i promienniki ciepła oraz moskitiery, które poprawią komfort letniego wypoczynku.

Zakupy w internecie

Sklep TwójPasażpl faktury lub paragony wysyła na maila, do samodzielnego wydruku przez Klienta. Zgodnie z przepisami, nasze produkty mają dwuletnią gwarancję. Na życzenie, gdy kupiony produkt jest tak duży, że nie zmieści się w samochodzie osobowym, np.: łóżko, możemy dowieźć je w do Klienta na terenie Zielonej Góry – GRATIS! Zapraszamy na naszą stronę: www.twojpasaz.pl

Gdzie można odebrać zamówione produkty?

Zapraszamy w Zielonej Górze na teren Zastalu, ul. Sulechowska 4a, budynek 45 w godzinach 8.00 – 16.00 po wcześniejszym telefonicznym umówieniu odbioru: 68 506 50 56

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here