Kubicki: młody człowiek zaraził się od kogoś z zagranicy. Nie lekceważmy zagrożenia

0
3821
fot. ZielonaNews.pl

Prezydent Janusz Kubicki poinformował na swoim fanpage, że pierwsza osoba z Zielonej Góry czuje się dobrze, a chorobę przechodzi bardzo łagodnie.

Chory ma się dobrze, ale nie lekceważmy zagrożenia

Już wczoraj prezydent J. Kubicki informował, że w szpitalu w Zielonej Górze przebywa chory z naszego miasta. Zapowiadał także, że wkrótce poznamy więcej szczegółów (czytaj także: Pierwszy zarażony koronawirusem z Zielonej Góry). Dzisiaj zamieścił kolejny post, w którym zapewnia, że chory ma się dobrze. I jednocześnie prosił, by nie lekceważyć tego co się dzieje.

Prezydent Kubicki: młody człowiek zaraził się od kogoś, kto przyjechał z zagranicy
J. Kubicki wyjaśnia, że miasta młody człowiek zaraził się od kogoś, kto przyjechał z zagranicy. – Nasz przypadek to młody człowiek (płeć nie jest istotna). Zaraził się od kogoś, kto przyjechał z zagranicy. Jako osoba młoda przechodzi wirusa bardzo łagodnie, nie miał duszności i żądnych drastycznych objawów – informuje prezydent miasta. 

Pacjent mógł zarażać
Podkreśla jednak, że mógł zarażać. – Niestety może i mógł zarażać. Jego stan jest naprawdę dobry. Wszyscy którzy mieli z nim potencjalny kontakt znajdują się na kwarantannie. Jedno jest bardzo ważne, to co mówią Włosi jest PRAWDĄ, to młodzi zarazili swoich dziadków – pisze Kubicki.

Nie lekceważcie zagrożenia!

Podkreślał, że to właśnie seniorzy są najbardziej narażeni. – Proszę nie lekceważcie tego co się dzieje. Będziemy wdrażać kolejne procedury mające zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa, ale bez dużego wsparcia z Waszej strony nic nie osiągniemy. Błagam nie lekceważcie sobie tego, co się dzieje!!! To nie czas na pikniki czy wspólne zakupy – apelował prezydent miasta

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here