Kto wystąpi na finale WOŚP w Zielonej Górze? M.in. Cleo i Big Cyc

3
5132
fot. ZielonaNews.pl

Znamy gwiazdy tegorocznego finału WOŚP w  Zielonej Górze.  Kto wystąpi na głównej scenie? Szczegóły imprezy znajdziecie poniżej.

Tegoroczny finał WOŚP w Zielonej Górze odbędzie się 30 stycznia. Scena główna ustawiona będzie przy Zielonogórskiej Filharmonii.

Kto wystąpi podczas finału WOŚP w Zielonej Górze?




Na scenie głównej tuż przy Zielonogórskiej Filharmonii wystąpią:
16:00 – Rademenez
17.30 – Mesajah
19.00 – Cleo
20.30-22.00 – Big Cyc
Poza tym na scenie głównej odbędą się liczne pokazy taneczne, artystyczne, licytacje i inne happeningi oraz tradycyjne “Światełko do Nieba”. – Lider zespołu Big Cyc, Skiba, poprowadzi też finał ze sceny. Wspólnie z Bachusem i Grzegorzem Hryniewiczem zadbają o doskonałe humory publiczności, zachęcą do licytacji, które odbędą się pomiędzy koncertami i wspólnie będą odliczać czas do Światełka do Nieba – informuje zielonogórski sztab WOŚP.

Finał WOŚP w Zielonej Górze. Będą także WOŚP-owe TIRy




Będzie także miasteczko WOŚP a WOŚP-owe TIRy mają dojechać do zielonogórskich sołectw. Zaplanowano także maraton indor cycling i bieg „Policz się z cukrzycą”.  Jak zapowiadają organizatorzy na koncertach będą obowiązywać obostrzenia a teren będzie ogrodzony. Wstęp pod scenę będą miały tylko osoby w maseczkach.
W tym roku pieniądze będą zbierane by wesprzeć dzieci z problemami okulistycznymi.

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Tydzień temu byłam na basenie CRS ,a teraz mam covid , i jestem na kfarantannie. Nie zdążyłam na 3 cią dawkę za 2 dni. Przed wejsciem powinno się dawać coś do powąchania i niech ta osoba powie, ze czuje ocet ,albo nie wejdzie na impreze 😀

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here