Ogromny wybór książek, gier i innych drobiazgów na prezent znajdziesz tutaj!

0
622

Księgarnia Virtus „Pod Hermesem” (obecnie Pod X-Demonem), która już od blisko 20 lat słynie z najlepszego dostępu do podręczników i literatury poszerzyła swoją ofertę o gry planszowe i zabawki. Takiego wyboru jeszcze nie było. To idealna okazja, żeby zakupy świąteczne zrobić w jednym miejscu.

Bogaty wybór gier planszowych w mieście

Księgarnia Virtus oferuje szeroki wybór literatury: prozy, faktu, największy wybór fantastyki w mieście, a także Tanią Książkę, czyli popularne tytuły do kilkunastu złotych. Ale to nie wszystko. Znajdziemy tutaj bardzo szeroki asortyment gier planszowych dla dużych i małych graczy, dla dwojga, całej rodziny, a nawet kilku zespołów. Dla profesjonalistów i tych, którzy tylko w niedzielne popołudnie spędzają na rzutach kostką, czy losowaniu z talii kart. W księgarni Virtus znajdziesz ogromny wybór różnego rodzaju gier edukacyjnych, gier rodzinnych, profesjonalnych gier RPG rozbudowanych karcianek i wiele więcej.

Mało tego, w księgarni Virtus znajdziemy także różnego rodzaju upominki. Począwszy od zabawek, świątecznych ozdób, poprzez drobne dekoracje domu, kubki, zaparzacze i herbaty. „Pod Hermesem” można kupić także zioła lecznicze. I nie powinno być w tym nic zaskakującego zważywszy na dobrze rozbudowany dział z książkami o zdrowiu i medycynie alternatywnej. To, co wyróżnia tę księgarnie spośród innych to spory wybór książek z zakresu ezoteryki. Oczywiście literatura polska, obca, sensacja, kryminał i horror to wciąż silnie rozbudowane działy. Ponadto przez cały rok można się zaopatrzyć tutaj w artykuły szkolne i biurowe. Klientom oferowane są także okładki dopasowane pod każdy rodzaj podręcznika szkolnego.

Gry i herbatki w księgarni? Dlaczego?

Księgarnia Virtus, jak i inne księgarnie stacjonarne, mogła do tej pory utrzymywać się w dużej mierze dzięki podręcznikom szkolnym. Jednak przez reformę edukacji, każdego roku kolejna klasa zostawała objęta programem refundacji podręczników, przez co zyski z prowadzenia księgarni coraz bardziej spadały. – Polacy nie są zapalonymi czytelnikami i księgarnie nie są w stanie utrzymać się ze sprzedaży tylko literatury. Nie chcąc zamykać lokali i przenosić firm do internetu, wiele księgarni w Polsce zdecydowało się na poszerzenie asortymentu – wyjaśnia Krzysztof Buczacki, właściciel księgarni. W ten sposób gry planszowe trafiły do księgarni „Pod Hermesem”, a ich wybór jest ogromny. Nawet najbardziej wybredny klient powinien znaleźć tutaj coś dla siebie. Zwłaszcza, że księgarnia Virtus oferuje zniżki na gry i zabawki, a także książki po okazaniu karty zgranych zielonogórzan. Klienci księgarni mogą liczyć również na fachową i miłą obsługę, która doradzi w odpowiednim wyborze artykułów. w świątecznej atmosferze, która może doradzić w tym wyborze

Promocje:

Karta „Młodych” – 15% rabatu ma książki z zakresu fantastyki, gry planszowe, edukacyjne i interaktywne, a także artykuły szkolne i biurowe.

Karta Zgrana Rodzina: 20 procent na książki oprócz podręczników i 15 procent na gry i artykuły szkolne i biurowe

Karta 50+: 20 procent na książki oprócz podręczników i 15 procent na gry i artykuły szkolne i biurowe

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here