Książki w MZK. Po co?

0
401

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze wraz z Zespołem Edukacyjnym nr 3 w Zielonej Górze zapraszają do udziału w kampanii społecznej „Podróże z książką”.

Na czym polega akcja?

MZK w Zielonej Górze organizuje kampanię „Podróże z książką”. – Celem akcji jest propagowanie  mody na czytanie książek wśród pasażerów  w różnym przedziale wiekowym, podczas codziennej drogi do pracy czy szkoły – informuje. Kampania ta rozpocznie się od 5 do 11.12.2016 r. Będzie cyklicznie powtarzana do czerwca 2017 r.

Czytamy i oddajemy

W pierwszym tygodniu akcji, w autobusach linii nr „27” na siedzeniach  rozłożone zostaną książki, oznaczone będą specjalnym  stemplem, dedykowanym kampanii. Dzięki temu pasażerowie będą mogli podczas podróży wygodnie się rozsiąść i poczytać. Ale po skończonym przejeździe książkę należy zostawić w autobusie lub w punktach sprzedaży biletów przy ul. Bema lub ul. Kupieckiej.

 

– Prosimy osoby chcące wesprzeć  kampanię i mające w domu przeczytane albo niepotrzebne książki, o przyniesienie i pozostawienie ich w autobusach, w punktach sprzedaży biletów lub w bibliotece Zespołu Edukacyjnego nr 3 w Zielonej Górze, ul. Os. Pomoskie 13 – informuje MZK.

Wszelkie informacje dotyczące kampanii np. nr linii autobusu z książkami, podawane będą na bieżąco na facebooku MZK, na stronie internetowej ZE nr 3 oraz facebooku ZE nr 3.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here