Kredyty dla pracujących za granicą. Niezależni Eksperci Finansowi pomogą!

0
40
Designed by Katemangostar

Kredyty dla pracujących za granicą są sporym utrudnieniem dla wielu Polaków, którzy zdecydowali się na życie poza krajem. Część z nich chciałaby zaciągnąć kredyt by móc kupić dom, czy nowy samochód, ale nie wie, jak się do tego zabrać. Niektórzy próbowali, ale im się nie udało.  Jesteś w takiej sytuacji i nie wiesz, co robić? Pomogą w tym Niezależni Eksperci Finansowi.

Kredyty dla pracujących za granicą

Jak otrzymać kredyty z przychodami za granicą? W przypadku zarobków poza granicami kraju występują inne procedury, co do uzyskania kredytu, niż w bankach na terenie Polski. Kredyt dla pracujących za granicą jest obwarowany innymi wymaganiami, niż kredyt dla osób wykazujących dochód w kraju. Eksperci finansowi wiedzą, jakie dokumenty są potrzebne i jakich formalności trzeba dopiąć, żeby go pozyskać. W ich ofercie są kredyty z przychodami w 32 krajach. – Chętnie pomożemy Państwu przebrnąć przez gąszcz formalności w celu otrzymania przez Państwa finansowania – zachęcają. Co ważne, za poradę nic nie zapłacimy. Jak to możliwe?  – Nasze wynagrodzenie pochodzi wyłącznie od instytucji finansowych i otrzymujemy je wyłącznie jeśli będą Państwo zadowoleni z naszego doradztwa i nawiążą z naszą firmą współpracę. Jako firma niezależna w swojej ofercie posiadamy wszystkie banki działające na terytorium Polski, nie jesteśmy kapitałowo powiązani z żadną instytucją finansową dzięki czemu mają Państwo pewność iż współpraca z nami jest rzetelna i w pełni profesjonalna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kredytową dla osób pracujących poza granicami naszego kraju – wyjaśniają.

Kredyty z przychodami za granicą. Jakie mogę otrzymać?

Główną specjalnością Niezależnych Ekspertów Finansowych jest pomoc w pozyskaniu kredytów hipotecznych, ale poradzą także zakresie innych kredytów, ubezpieczeń czy inwestycji. W ich ofercie jest 25 banków. Jeśli chciałbyś sam zapoznać się z ofertą tak wielu instytucji finansowych potrzebowałbyś wiele czasu. A wystarczy się skontaktować z nimi, a oni już zrobią to za Ciebie.  Dysponują odpowiednią wiedzą i przeanalizują zupełnie za darmo oferty poszczególnych banków, tak by dobrać najlepszy dla Twojej sytuacji finansowej. – Wystarczy, że odezwiesz się do nas. Pomożemy Ci uzyskać potrzebne dokumenty i odpowiednio się przygotować – zachęcają eksperci. Siedziba mieści się w Zielonej Górze przy ul. M. Reja 6, ale z doradcami można kontaktować się także telefonicznie pod numerem telefonu: 533 88 78 78, przez mail: biuro@ekspertfinansowy.org lub za pomocą formularza kontaktowego.

Adres

ul. M. Reja 6 na III piętrze.

65-076 Zielona Góra

Otwórz lokalizacje w Google Maps

Telefon

+48 533 88 78 78

E-mail

biuro@ekspertfinansowy.org

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here