KOZZI Film Festiwal 2021 prowadzi nabór wolontariuszy

0
218
fot. materiały prasowe

Co prawda do KOZZI Film Festiwalu 2021 pozostał jeszcze ponad miesiąc, ale już teraz Biblioteka Norwida prowadzi rekrutację wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się w organizację tego kulturalnego przedsięwzięcia.

– Tegoroczna, 7 (10). edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 15-19 września 2021.
Nasz Festiwal to projekcje filmowe, spektakle teatralne, koncerty, spotkania z twórcami, aktorami, krytykami, dyskusje o filmach i książkach oraz warsztaty. Punktem wyjścia do realizacji tegorocznego Kozzi Film Festiwal jest refleksja o trzech wybitnych postaciach związanych z filmem i teatrem: Macieju Kozłowskim, Wojciechu Pszoniaku i Piotrze Machalicy. Podczas Festiwalu gościć będziemy autorów książek oraz wybitnych twórców filmowych i teatralnych – informuje Anna Urbańska z biblioteki Norwida.

Festiwal to nie tylko przegląd interesujących produkcji filmowych, to także konkurs i nagrody dla najlepszych polskich filmów. – Nasze wydarzenie to również wyjątkowa okazja do bezpośredniego spotkania z naszymi gośćmi! – zapewnia A. Urbańska. I zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą poświęcić swój czas i zdobyć doświadczenie w organizacji imprez kulturalnych! – To okazja udziału we wspaniałej przygodzie – pełnej wzruszeń, doświadczeń i wspólnych przeżyć – wyjaśnia.

Zadania wolontariuszy:
•    pomoc przy wydarzeniach festiwalowych: przygotowanie miejsc wydarzeń, obsługa widowni;
•    pomoc organizacyjna w Biurze Festiwalowym;
•    udział w akcjach promocyjnych w Bibliotece oraz poza jej siedzibą;
•    obsługa Punktu Informacyjnego: rozprowadzanie wejściówek, rozdawanie ulotek, udzielanie informacji.

Czas pełnienia obowiązków: 14-19 września 2021. – Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: kozzi.wolontariat@norwid.zgora.pl do piątku 3 września 2021. Do wszystkich prześlemy zwrotnie formularz zgłoszeniowy – informuje A. Urbańska.

Festiwal odbędzie się z zachowaniem standardów sanitarnych obowiązujących podczas epidemii.

Źródło: materiały prasowe Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Norwida

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here