Koronawirus w Zielonej Górze? Szpital odpowiada

5
23658
fot. ZielonaNews.pl

Zieloną Górę obiegła informacja jakoby na terenie miasta pojawiły się osoby zarażone koronawirusem. Szpital jednak dementuje te doniesienia.

Koronawirus w Zielonej Górze? Szpital: Jest to nieprawda!

W mieście pojawiły się informację dotyczące koronawirus. Osoby nim zainfekowane rzekomo znajdują się na terenie miasta. Szpital w Zielonej Górze jednoznacznie przeczy takim doniesieniem.– W związku z krążącą po Internecie informacją o tym, iż w naszym szpitalu przebywa pacjent z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem informujemy, iż jest to nieprawda! Nie jest też prawdą, iż ukrywamy ten fakt przed opinią publiczną. Prosimy o nierozpowszechnianie tej plotki , ponieważ powoduje niepotrzebną panikę i dezinformację. Liczymy na zrozumienie i prosimy o zachowanie spokoju – poinformowała Sylwia Malcher-Nowak. We wtorek odbędzie się także konferencja prasowa z lekarzami z oddziału zakaźnego dotycząca koronawirusa.AKTUALIZACJA: W poniedziałek, 2 marca w godzinach popołudniowych do zielonogórskiego szpitala został przewieziony pacjent z podejrzeniem zakażenia koronawirusem –>  Czytaj więcej: Pacjent z podejrzeniem zakażenia koronawirusem)

PODZIEL SIĘ

5 KOMENTARZE

  1. Kto generuje takie informacje…ano ludzie panicznie bojący się śmierci…a przecież i tak każdy musi umrzeć.
    Jeden dozyje 90 lat inny 9… Dlaczego tak jest? To tajemnica Boga…ale ateiści myślą, że wieczni mogą swawolić

  2. Ty Diego de la Vega wy***do Argosy :>Jeden jest wierzący jeden nie dlaczego? Bo jedni wierzą w mikołaja do 80 a inni w wieku 8 lat przestają wierzyć w wymyślonych przyjaciół. Takim myśleniem każdy jest bogatym bo wierzysz że masz pieniądze ale nie możesz ich dotknąć bo fizycznie ich brak. To idź do sklepu i wytłumacz to kasjerce i wyjdź z pełnym koszem z takim przekonaniem.

  3. Jak to jest że sanepid twierdzi że jak do przychodni przyjdzie pacjent z podejrzeniem korona to należy go przyjąć w masce poinformowac że ma sie udać na oddział zakazny, odkaźić gabinet i dalej przejmować innych pacjentów, nawet jeśli siedział i nic nie mówił przez godzinę, a szkoły są zamykane i internaty bo kwarantanna, czym się to różni?????

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here