Skontrolowano stacje paliw w Zielonej Górze. Na których warto tankować?

2
15440
fot. ZielonaNews.pl

W ubiegłym roku UOKIK przeprowadził kontrolę jakość paliw na stacjach w całym kraju. Kontrole były przeprowadzone w okresie od 14 stycznia do 31 grudnia 2019 roku. Na terenie woj. lubuskiego skontrolowano 54 stacji, w tym 4 z Zielonej Góry.

Czytaj dalej za reklamą —>Które stacje skontrolowano w Zielonej Górze?

Na terenie miasta skontrolowano 4 stacje paliw. Skontrolowana została stacje paliw przy ul. Makowej 14 przy Intermarche, stacja Shell przy ul. Konstytucji 3. Maja, stacja Circle przy ul. Wyszyńskiego 24 oraz Orlen przy ul. Wrocławskiej. Najczęściej kontrolowaną stacją była stacja Circle. Dwukrotnie skontrolowano jakość oleju napędowego i raz benzyny. Za każdym razem jednak kontrole wykazały, że paliwa są dobre.

Czytaj dalej za reklamą —>W Zielonej Górze nie ma nieprawidłowości. Ale w w województwie są…

Na stacji przy Intermarche przy ul. Makowej skontrolowano jakość oleju napędowego i wyniki kontroli nie wykazały nieprawidłowości. Na stacji Shell została skontrolowana benzyna – również bez nieprawidłowości. Podobnie było w przypadku stacji Orlen przy ul. Wrocławskiej. Kontrolowana jakość benzyny na tej stacji była bez zastrzeżeń. W całym województwie lubuskim wśród skontrolowanych stacji tylko jedna nie spełniła wymogów. Była to stacja Omega w Szprotawie przy ul. Kożuchowskiej 4. Szczegółowe wyniki kontroli znajdziecie poniżej.

Czytaj dalej za reklamą —>Lista stacji paliwowych oraz stacji zakładowych skontrolowanych w zakresie paliw ciekłych lub biopaliw ciekłych w ramach systemu monitorowania i kontrolowania jakości paliw w okresie od 14 stycznia do 31 grudnia 2019 r.

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Dziwne ze te same stacje kontrolowano kilka razy zamiast różnych. Tym bardziej że nie było nieprawidłowości

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here