Konserwator na produkcji w Styropminie pomysłem na dobrą pracę

1
521

Żadna firma nie może sobie pozwolić na przestój ponieważ wiąże się to z konkretnymi stratami finansowymi oraz wizerunkowymi. Stąd potrzeba zatrudniania odpowiedzialnych osób na stanowisku konserwatora.

Specjalista taki odpowiada za utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń od strony mechanicznej i elektrycznej. Wykonuje regularne przeglądy aby zidentyfikować słabe punkty, wyeliminować dające się przewidzieć usterki, przeprowadza modernizację i konserwację maszyn. I co najważniejsze: szybko i sprawnie naprawia wszelkie bieżące awarie.

Dla kogo jest ta praca?

Jest to praca dla pasjonatów mechaniki maszyn, osób lubiących łamigłówki i wyzwania techniczne oraz mechaniczne.

Jakie umiejętności i uprawnienia są potrzebne na takim stanowisku? Wykształcenie techniczne, z obszaru mechaniki lub elektroniki, znajomość budowy maszyn, uprawnienia energetyczne, umiejętność obsługi kotłów parowych czy zbiorników ciśnieniowych.

Z kim konserwator współpracuje? W pierwszej kolejności z Kierownikiem Zakładu, kolegami z produkcji, operatorami maszyn, którzy zgłaszają wszelkie uwagi. Ponadto z firmami zewnętrznymi, serwisantami i dostawcami danych maszyn.

Jest to odpowiedzialna a jednocześnie dająca wiele satysfakcji praca.

Takiego specjalisty do swojego nowo wybudowanego zakładu poszukuje producent styropianu w Nowym Kisielinie. Firma Styropmin Sp. z o.o. oferuje przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki.

Wszystkie osoby chcące podjąć wyzwanie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 885 562 488 lub przysłanie CV na adres praca@styropmin.pl

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Odbyłem rozmowę dot tego stanowiska pewien czas temu… Kobiety- rekruterzy, miłe i wyjaśniające wszystko. Jeden problem. Jaki? Multum wiedzy za bardzo niskie zarobki. W dodatku jak ktoś nie jest ambitny to i koszenie trawy się znajdzie dla takiej osoby.
    Rozmowa na tak
    Wymagania na tak
    Wynagrodzenie na nie

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here