KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY: Do wygrania bilety do Cinema City!

0
538
People photo created by freepik - www.freepik.com

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY: Zwycięzcami zostają: Małgorzata K.  i Anita H. Zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej. Serdecznie gratulujemy!

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na Ladies Night w Cinema City. Seans filmowy odbędzie się 13 czerwca o o godz. 19.30. Zwycięzcy będą mogli zobaczyć pokaz przedpremierowy filmu „Oszustki”. Mało tego, wieczór uatrakcyjnią konkursy z nagrodami o tematyce kobiecej (brafitting, stylizacje, trendy w modzie itp.), a każdy z uczestników otrzyma welcomepack na wejściu.

Co zrobić by wygrać bilety na Ladies Night?

Bilety powędrują do dwóch osób, które napiszą do nas maila na adres: konkurs@zielonanews.pl w tytule wpisując hasło Ladies Night, a w treści: imię i nazwisko, a także telefon kontaktowy. Konkurs rozstrzygniemy najpóźniej w środę do godz. 11.00.

A jeśli nie chcecie liczyć na łut szczęścia, bo bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, to są do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Wieczór z Ladies Night to idealny moment na spędzenie czasu w gronie przyjaciółek, przy dobrym filmie i kinowych przekąskach.
Na ostatnim przed wakacjami wydarzeniu zaprezentowana zostanie najnowsza komedia „Oszustki” z udziałem znakomitej Anne Hathaway, Rebel Wilson oraz Alexa Sharpa. Młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn. Wybierz się na Ladies Night do kina Cinema City z przyjaciółką, mamą czy siostrą i zobacz wyczyny głównych bohaterek, które puszczą facetów z torbami.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here