KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY: Do wygrania bilety do kina na “Planetę Singli 2”

0
508
Designed by Freepik

Bilety na Ladies Night otrzymują:

Patrycja D.

Barbara F.

Agata M.

Jolanta T.

Serdecznie gratulujemy!

 

Mamy dla was 4 podwójne zaproszenia do kina Cinema City Zielona Góra na Ladies Night, które odbędzie się w czwartek  8 listopada o 19.30.  W trakcie tej kinowej imprezy czeka nas przedpremierowy pokaz komedii romantycznej „Planeta Singli 2”, na którą czeka miliony widzów, możliwość wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, porady specjalistów o tematyce kobiecej (brafitting, stylizacje, trendy w modzie itp.), a także welcomepack na wejściu. Każda z uczestniczek otrzymuje reklamówkę z samplami / produktami od partnerów wydarzenia.

Jak wygrać konkurs?

Żeby dostać bilety na Ladies Night w Cinema City należy wysłać maila na adres: konkurs@zielonanews.pl w tytule wpisując: Ladies Night a w treści imię i nazwisko a także numer kontaktowy (wykorzystywany tylko w celu kontaktowym przy odbiorze biletów). Wyniki konkursu w poniedziałek 5 listopada.

 

Ostatnie Ladies Night w Cinema City tego roku!

Na ostatniej tegorocznej edycji Ladies Night panie zobaczą kontynuację jednego z największych polskich hitów ostatnich lat. Oprócz przedpremierowego pokazu filmu „Planeta Singli 2” na uczestniczki czekać będą powitalne upominki i konkursy. Zapraszamy już w czwartek 8 listopada o godzinie 19:30 do wybranych kin Cinema City. Bilety są dostępne w kasach oraz na stronie www.cinema-city.pl/ladies-night.

Na ekrany powraca szalona para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Tomek (Maciej Stuhr) i Ania (Agnieszka Więdłocha) ponownie zapewnią widzom wiele atrakcji. On nie myśli o ustatkowaniu się, a ona pragnie prawdziwego związku. Jednocześnie w życiu Ani pojawia się zauroczony nią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, który uważa, że są dla siebie stworzeni. Co się wydarzy? Czy związek Ani i Tomka przetrwa? „Planeta Singli 2” to nie tylko znakomita komedia romantyczna, to pełna humoru filmowa jazda bez trzymanki!

Mocną stroną jest świetna obsada aktorska. Nie zabraknie takich gwiazd jak Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, Kamil Kula, Karol Strasburger, Izabela Miko, Joanna Jarmołowicz i Witold Paszt. Film pełen śmiechu i emocji wyreżyserował Sam Akina, twórca również pierwszej części kultowej polskiej komedii.

Ladies Night to impreza cykliczna, wieczór rozrywki i relaksu, z upominkami i atrakcjami specjalnie dla kobiet.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here