KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY: Do wygrania książki idealne na letnie dni!

0
416

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY: Książki „To był Maj” Anny Konstanty powędrują do:

Małgosia Stępień

Sylwia Sołtysiak

Marcin Sasin

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy książki „To był maj” Anny Konstanty. Książka niedawno nakładem wydawnictwa Novae Res. Akcja rozgrywa się między Gubinem a Zieloną Górą. Jest to opowieść o 40-letniej wdowie, która zapomniała już co to miłość. Książka będzie dobrym wyborem na letnie dni.

Żeby wygrać wystarczy napisać prośbę na nasz adres: redakcja@zielonanews.pl z krótkim uzasadnieniem, dlaczego chcielibyście ją otrzymać. Listę zwycięzców ogłosimy w środę 2 sierpnia.

 

Więcej o książce

Ewa, od wielu lat wdowa, matka blisko osiemnastoletniej Marty, ma dobrą pracę i ustabilizowane życie, ale wieczory spędza zwykle samotnie przed telewizorem. Gdy w majowy poranek w dniu swoich urodzin słyszy od córki, że właśnie została „ryczącą czterdziestką”, zaczyna lekko się niepokoić upływającym czasem. Tego samego dnia Marta wyciąga Ewę jako przyzwoitkę na spotkanie z poznanym kilka tygodni wcześniej Mateuszem.

Czy z potencjalnej dziewczyny naprawdę staje się potencjalną teściową dla męskiej części ludzkości? – zastanawia się Ewa, obserwując z ukrycia randkujących zakochanych. Czy w macierzyńskim zapamiętaniu nie przegapiła własnego czasu na miłość? – To pytanie dręczy ją jednak tylko do momentu, gdy z opresji ratuje ją pewien przystojniak…

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here