KONKURS: Do wygrania trzymiesięczna metamorfoza w Centrum Dietetycznym Naturhouse

0
839

Uwaga Konkurs!!!

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym letnim konkursie.

Co jest do wygrania? 3-miesięczna metamorfoza całkowicie sponsorowana przez Centrum Dietetyczne Naturhouse na ul. Wyszyńskiego 38d/22 w Zielonej Górze o wartości blisko 2000zł.

Warunki konieczne, które należy spełnić to:

– ukończone 18 lat,

– wyrażenie zgody na publikację swojego wizerunku przed rozpoczęciem, w trakcie trwania oraz po zakończeniu metamorfozy,

– napisanie listu do nas na adres: zielonagora.wyszynskiego@naturhouse-polska.com oraz dołączenie zdjęć swojej sylwetki z przodu oraz z boku i uzasadnienie dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać,

– brak przeciwwskazań do stosowania suplementacji diety.

Do wszystkich osób, które się do nas zgłoszą wykonamy telefon i będą mogły skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej w naszym punkcie, ponieważ sam list to nie wszystko – najwazniejszy jest człowiek i jego charakter dlatego naszych bohaterów musimy najpierw poznać zanim wyłonimy zwycięzcę.

Termin nadsyłania listów: do 31.07.2019r.

Termin wyłonienia zwycięzcy: 15.08.2019r.

Prosimy wszystkie chętne osoby o zapoznanie się z regulaminem konkursu (poniżej) przed podjęciem decyzji o uczestnictwie.

REGULAMIN KONKURSU:

  1. Uczestnikiem może być osoba, która ukończyła 18 lat oraz napisze list na adres: zielonagora.wyszynskiego@naturhouse-polska.com z dołączeniem zdjęć swojej sylwetki z przodu oraz z boku i uzasadnieniem dlaczego to właśnie ona ma zostać wybrana.
  2. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku przed, w trakcie oraz po zakończeniu metamorfozy.
  3. Uczestnik zobowiązuje się do przychodzenia na cotygodniowe kontrolne wizyty w Centrum Dietetycznym Naturhouse na ul.Wyszyńskiego 38d/22 w Zielonej Górze oraz wypełniać zalecenia dietetyka dotyczące odżywiania i zażywania suplementacji.
  4. W przypadku nie wywiązywania się uczestnika z regulaminu konkursu, uczestnik zobowiązany będzie do zwrócenia poniesionych przez Organizatora kosztów metamorfozy.

Adres Centrum Dietetycznego NATURHOUSE

ul. Wyszyńskiego 38D/22

tel. 68 451 19 32
e-mail: zielonagora.wyszynskiego@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia: 
Pon. 9:00 – 17:00
Wt. 10:00 – 18:00
Śr. 9:00 – 18:00
Czw. 8:00 – 16:00
Pią. 11:00 – 19:00

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here