KONKURS: Do wygrania pięć podwójnych biletów na wycieczkę z Polregio

0
390
fot. ZielonaNews.pl

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY:

Oto lista zwycięzców w konkursie, w którym do wygrania było pięć podwójnych biletów na wycieczkę z POLREGIO:

Katarzyna Rudnicka

Paweł Błoch

Teresa Kaczmarek

Wojciech Szyputa

Piotr Pigłas
Serdecznie gratulujemy i życzymy udanej wyprawy!

Mamy dla Was do wygrania pięć podwójnych biletów na wycieczkę organizowaną przez Polregio. Tym razem wycieczka poprowadzi do Międzyrzecza, a dokładniej na Międzyrzecki Rejon Umocniony. W  planach jest także piknik z ogniskiem oraz zwiedzanie pięknego Muzeum w Międzyrzeczu. Wszystko pod czujnym okiem przewodników z PTTK Zielona Góra.

Co zrobić, żeby wygrać?

Żeby wygrać bilety wystarczy napisać do nas maila na adres: konkurs@zielonanews.pl z prośbą o wejściówkę. W treści należy podać również imię i nazwisko a także numer telefonu (służący jedynie do kontaktu w razie wygranej). Szczęśliwych zwycięzców ogłosimy w czwartek do godz. 16.00.

Wyprawa do Międzyrzecza. Co w programie?

– Punktualnie o godz. 8:15 nasz pociąg wyjedzie z Zielonej Góry do Międzyrzecza. Stanie on także na stacjach w Sulechowie i Zbąszynku. Celem naszej wycieczki będzie Międzyrzecz oraz okoliczny Rejon Umocnień. W planach jest także piknik z ogniskiem oraz zwiedzanie pięknego Muzeum w Międzyrzeczu. Wszystko pod czujnym okiem przewodników z PTTK Zielona Góra. Powrót zaplanowano w godzinach popołudniowych – poinformował nas Paweł Nijaki, rzecznik Polregio. Za bilet za osobę dorosłą zapłacimy 59 zł. Przeiwdziane są zniżki szkolne i dla dzieci (zgodnie z ustawowymi zniżkami), a także dla zielonogórzan 50+.  Bilety dostępne od poniedziałku 21 V br w kasach biletowych przewoźnika POLREGIO w Zielonej Górze.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here