KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY: Do wygrania bilety do Cinema City

0
1191

Poniżej podajemy nazwiska zwycięzców w konkursie Ladies Night:

Katarzyna Miesiaczyk
Ewelina Piątkiewicz
Ewelina Zema
Monika Szmajda 
Katarzyna Michalska
Marta Niźnikowska

Katarzyna Olichwer

Mamy dla Was 7 podwójnych zaproszeń do Cinema City. Już 25 stycznia w Cinema City odbędzie się pierwsza w tym roku impreza Ladies Night – czarujący wieczór w gronie Pań. To cykliczne wydarzenie pełne konkursów z fantastycznymi nagrodami oraz najważniejszym punktem wieczoru – przedpremierowym pokazem filmowym o tematyce kobiecej! Podczas najbliższej edycji Panie zobaczą najnowszą, polską komedię romantyczną „Podatek od miłości”!

Co zrobić, żeby wygrać bilety do kina?

Trzy podwójne zaproszenia mamy dla tych osób, które zapiszą się do naszego Newslettera na WhatsApp. Na naszej stronie znajdziecie instrukcję, jak się do niego zapisać. 

Kolejne cztery podwójne zaproszenia powędrują do osoby, która napisze do nas maila na adres konkurs@zielonanews.pl z prośbą o wejściówkę (prosimy w tytule wpisać hasło Ladies Night), a w treści: imię i nazwisko, a także telefon kontaktowy. Konkurs rozstrzygniemy we wtorek 23 stycznia.

 

Spotkaj się z seksualnym guru…. podczas Ladies Night w Cinema City

Jak nie wpaść sidła sprytnego oszusta i nie zakochać się na zabój? Przekonaj się podczas Ladies Night – fantastycznej imprezy dla Pań, podczas której czeka na nie przedpremierowy pokaz polskiej komedii romantycznej „Podatek od miłości”, mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz powitalny prezent. Zapraszamy w czwartek 25 stycznia o godz. 19.30 do wybranych kin Cinema City. Bilety są dostępne w kasach oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Już 25 stycznia w Cinema City odbędzie się pierwsza w tym roku impreza Ladies Night – czarujący wieczór w gronie Pań. To cykliczne wydarzenie pełne konkursów z fantastycznymi nagrodami oraz najważniejszym punktem wieczoru – przedpremierowym pokazem filmowym o tematyce kobiecej! Podczas najbliższej edycji Panie zobaczą najnowszą, polską komedię romantyczną „Podatek od miłości”!

W filmie surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego i pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki). Pytanie, kim on tak naprawdę jest? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu sprytnym uwodzicielem? Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki i Aleksandra Domańska, w pozostałych Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Zbigniew Zamachowski, Michał Czernecki, Weronika Rosatti, Grażyna Wolszczak, Magdalena Popławska. Reżyserem jest Bartłomiej Ignaciuk, twórca popularnego serialu „Usta usta”.

„Ladies Night” to cykliczna impreza, która odbywa się raz w miesiącu, od stycznia do czerwca oraz od września do listopada, w wybrany czwartek miesiąca o godz. 19.30 w 20 kinach Cinema City: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Toruniu, Lublinie, Bydgoszczy, Bielsko-Białej, Częstochowie, Gliwicach, Rybniku, Wałbrzychu, Zielonej Górze i Starogardzie Gdańskim.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

 

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here