WYNIKI KONKURSU: Do wygrania podwójny bilet na spektakl “To tylko Sex”

0
211
fot. materiały prasowe

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: I mamy zwycięzcę naszego konkursu. Do wygrania był podwójny bilet na wspaniały spektakl “To tylko Sex”. Zwycięzcą konkursu zostaje pani Iza K.

Co ciekawe, biorący udział w konkursie mają szansę na dostanie nagrodę pocieszania. A jest nią spory rabat na zakup biletu. Ten, kto wziął udział w konkursie może kupić bilety na spektakl “To tylko SEX” z 50% rabatem*. Żeby skorzystać z promocji wystarczy skontaktować się z organizatorem spektaklu: tel 661 664 887 e-mail kontakt@agencja-start.pl.

*Oferta ważna dla pierwszych 20. osób

———————————————————————————————-

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na spektakl “To tylko Sex”. Tę doskonałą komedię będzie można zobaczyć w Zielonej Górze już 24 stycznia.

Spektakl “To tylko Sex” w Zielonej Górze

Twórcy sztuki „Jak zostać SEX GURU” przedstawiają nową pikantną i przezabawną komedię „TO TYLKO SEX”.Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Olga Bołądź jako EDYTA RADZI (#edytaradzi)w roli sex-eksperta zgłębi tajniki seksualnego labiryntu.
„TO TYLKO SEX!” to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! Czytaj więcej: To tylko Sex.

Co zrobić aby wygrać?

Żeby wygrać w konkursie należy napisać do nas maila na adres: konkurs@zielonanews.pl. W tytule maila prosimy podać hasło:To tylko Sex, a w treści imię i nazwisko wraz z numerem telefonu (tylko do wiadomości redakcji i organizatora konkursu w celu kontaktu ze zwycięzcą). Co ciekawe, biorący udział w konkursie mają szansę na dostanie nagrodę pocieszania. A jest nią spory rabat na zakup biletu. Każdy, kto wziął udział w konkursie może kupić bilety na spektakl “To tylko SEX” z 50% rabatem*. Żeby skorzystać z promocji wystarczy skontaktować się z organizatorem spektaklu: tel 661 664 887 e-mail kontakt@agencja-start.pl.  Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę 19 stycznia.

*Oferta ważna dla pierwszych 20. osób

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here