Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek przyjedzie do Zielonej Góry. Koncert Wiedeński już 19 listopada!

0
578
fot. materiały prasowe

Już wkrótce w Zielonej Górze będziemy mogli zobaczyć niesamowite widowisko. – Gwiazdorska obsada, Orkiestra Księżniczek, soliści, międzynarodowy balet, przepiękne głosy oraz projekcje multimedialne. To wszystko do zobaczenia już wkrótce podczas Koncertu Wiedeńskiego – informuje organizator, Tomczyk Art. Bilety już do nabycia.

Już 19 listopada w Zielonej Górze odbędzie się koncert Wiedeński w niebanalnej formule. Zobaczymy zapierające dech w piersiach, bajkowe kostiumy. Przepiękna oprawa przeniesie w świat wiedeńskiego świata Króla Walca Johanna Straussa. – Nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Udowodnimy tym samym, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Niekwestionowana, najbardziej rozpoznawalna, jedyna na Świecie Orkiestra Księżniczek Tomczyk Art wykonująca wyłącznie muzykę Króla Walca – Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady! – informuje organizator.

Kogo zobaczymy na scenie?

Podczas występu zobaczymy laureatów międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozów skrzypiec, fortepianów i solistów prezentujących się nie tylko na polskich, ale także międzynarodowych salach koncertowych.  – To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza” oraz „Kraina uśmiechu” – informuje Tomczyk Art.

Co usłyszymy?

Publiczność usłyszy m.in.: Walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa”, polkę „Tritsch- Tratsch” oraz słynny „Marsz Radeckiego”. A wszystko to w niezwykłej oprawie przywodzących na myśl klimat bali wiedeńskich. Zobaczymy olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz Orkiestry Księżniczek Tomczyk Art wykonującej to niezwykłe widowisko. – Przeniesiemy Państwa do bajkowego świata. Tutaj każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z solistami najpiękniejsze melodie jak choćby „Wielka sława to żart”, czy „Usta milczą dusza śpiewa”. Koncert Wiedeński to przede wszystkim doskonała zabawa. Chcemy śpiewać i bawić się na scenie razem z Państwem! – zachęca Tomczyk Art. Bilety do nabycia tutaj: https://tomczykart.pl/bilety/koncert-wiedenski-25/

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here