Koncert muzyki filmowej. Usłyszymy muzykę z filmów: Star Trek, Rocky, Gwiezdne Wojny

0
329

Przed nami fantastyczny koncert muzyki filmowej w ramach festiwalu CORNO – Brass Music Festival. Bilety do nabycia w serwisie Abilet (KUP BILET).

Koncert odbędzie się 18 sierpnia o godz. 19.00 w Filharmonii Zielonogórskiej. Koncert poprowadzą: legendarny waltornista Hollywood Studio, JAMES THATCHER – ulubieniec Johna Williamsa, JEROEN BERWAERTS – trębacz i wykładowca Royal Academy of Music w Londynie i Hochschule fuer Music w Hanowerze oraz THOMAS ROISLAND – tubista Duńskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej.

W programie m.in:
Paul Dukas – Fanfara La Peri, muzyka z filmów: Star Trek, Rocky, Gwiezdne Wojny, Gniew Oceanu i inne.

JAMES THATCHER – dyrygent / JEROEN BERWAERTS  – dyrygent / THOMAS ROISLAND – dyrygent / JAN HARASIMOWICZ – flugelhorn / MACIEJ BARANOWSKI – waltornia / kursanci międzynarodowych warsztatów instrumentalnych.

CORNO – Brass Music Festival to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego odbywają się koncerty kameralne i symfoniczne w doskonałym wykonaniu, kursy mistrzowskie indywidualne i grupowe dla przyszłych muzyków, zajęcia uczące zdrowej postawy w graniu na instrumencie, wykłady i wystawa instrumentów. To jedyny taki festiwal w Polsce.
CORNO skupia wokół siebie międzynarodową kadrę wykładowców, światowej sławy muzyków oraz specjalistów w zakresie pielęgnowania zdrowia w zawodzie muzyka. Aktywizuje nie tylko lokalną społeczność, ale także rozbudza sympatię i promuje piękne miasto Zieloną Górę. Na koncerty renomowanych gwiazd przyjeżdżają melomani z całej Polski. Uczestnicy warsztatów przyjeżdżają do Zielonej Góry z całego świata. CORNO – Brass Music Festival dołączył do rangi międzynarodowych wydarzeń i z powodzeniem rywalizuje jakością, programem artystycznym oraz ofertą warsztatową dla uczniów i studentów z wiodącymi festiwalami tego typu w Europie. Pomysłodawcami i organizatorami festiwalu są zielonogórzanie: Łukasz Łacny i Maciej Baranowski.
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Kolektyw Dźwięku

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here