Bronisław Komorowski przyjedzie do Zielonej Góry

8
1022
fot. wikimedia

Bronisław Komorowski, prezydent Polski w latach 2010-2015, przyjedzie do Zielonej Góry. Spotkanie w ramach Klubu Obywatelskiego, odbędzie się już 17 kwietnia o godz. 17.30 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego.

Znani goście KO

Gościem 19 spotkania Klubu Obywatelskiego będzie Bronisław Komorowski. O tym, czym są Kluby Obywatelskie, opowiedział nam Andrzej Janecki Klub Obywatelski jest przede wszystkim miejscem spotkań z mieszkańcami Zielonej Góry, żebyśmy wspólnie mogli porozmawiać o tym, co dzieje się w naszym kraju – wyjaśnił w rozmowie z nami Andrzej Janecki z lubuskiej Platformy Obywatelskiej i dodaje, że koordynatorem KO w naszym regionie jest Senator Waldemar Sługocki. – Kluby Obywatelskie to nie tylko Zielona Góra.

fot. A Janecki i R. Schnepf.

Działamy w całym województwie, dyskutując na naprawdę wiele aktualnych tematów, jak chociażby ostatnie spotkanie w Żaganiu, gdzie gościem Klubu byli posłowie Paweł Suski i Andrzej Halicki, a rozmawialiśmy o ustawie degradacyjnej i jej konsekwencjach – dodaje A. Janecki. We wtorek (26.03) gościem zielonogórskiego KO był Bartosz Węglarczyk, a podczas wcześniejszych spotkań uczestniczyli m.in.: Adam Michnik, Grzegorz Miecugow, ks. Adam Boniecki. – Rozmawiamy o mediach, o rodzimej polityce – zagranicznej i centralnej, ekonomii, kościele. Każdy zawsze znajdzie coś dla siebie –  mówi Janecki, który prowadzi Kluby Obywatelskie.

Po co są Kluby Obywatelskie?

Podczas kwietniowego spotkania Klubu Obywatelskiego z Bronisławem Komorowskim, tematem rozmów będzie kondycja polskiej demokracji. Do uczestnictwa w wydarzeniu zaprasza współorganizator i zapewnia, że KO to ważne dla obywateli działania. – Chodzi o to, by zachęcić mieszkańców miasta, młodych, średnich i starszych do tego, aby aktywnie dyskutowali na naszych spotkaniach o wielu aktualnych wydarzeniach – skomentował A. Janecki i dodaje – Oprócz prezydenta Komorowskiego naszymi gośćmi będzie wiele osobistości z życia politycznego, religijnego czy dziennikarskiego.

 

 

 

 

 

PODZIEL SIĘ

8 KOMENTARZE

  1. Po wizycie szczynukowicza będzi długo śmierdziało , ale może bul coś powie na temat „Pro-civili” !

  2. czytam te rynsztokowe wypociny (z wyjątkiem skorpion19) i zastanawiam się gdzie Ci ludzie się wychowali i kto ich wychowywał ? jestem przerażona co czeka nasz kraj przy takim społeczeństwie. Do Zorrro , myślę, że nie tylko nie oglądasz TVN, ale i książek nie czytasz !

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here