Komora hiperbaryczna dla dzieci. Tu obejrzą film i dobrze się dotlenią

1
286
fot. materiały prasowe

Komora hiperbaryczna to wspaniałe remedium na wiele dolegliwości nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. – O tej porze roku każdy organizm potrzebuje wsparcia! – zapewnia pani Agnieszka z Pracowni Zdrowia

Komora hiperbaryczna to szczelnie zamknięte urządzenie, w którym w warunkach wysokiego ciśnienia podawany jest czysty tlen, który w ten sposób efektywniej dostarczany jest do organizmu. Korzystanie z komory hiperbarycznej ma wiele zalet: wspiera odporność, dotlenia tkanki, wpływa na lepszy odpoczynek, poprawia metabolizm. Wzmacnia organizm po antybiotykoterapii, oczyszcza organizm z toksyn, poprawia gojenie się ran oraz wspiera leczenie chorób skóry jak np. AZS. – Jest także idealny dla dzieci w problemami neurologicznymi, ze spektrum autyzmu, z porażeniem mózgowych, ruchowym – wyjaśnia pani Agnieszka.

Komora hiperbaryczna. Dzieci mogą oglądać ulubione filmy

Zabieg w komorze hiperbarycznej trwa 60 min. – Być może niektórzy rodzice zastanawiają się, czy dziecko wytrzyma tak długo. Zapewniam, że bez problemu. Podczas zabiegu dziecko może oglądać ciekawe filmy bądź bajki, które są dostępne na Youtube i Netflix – tłumaczy pani Agnieszka. Co ważne, dziecko korzysta z zabiegu z opiekunem dorosłym. Więcej informacji znajdziecie także na Facebooku Pracowni Zdrowia.

Zainteresowany? Umów się na wizytę!
Pracownia Zdrowia – umówienie na wizytę
Kontakt:
722 123 285
kontakt@pracowniazdrowia.zgora.pl
ul. Wyszyńskiego 38D/23
65-762 Zielona Góra

 

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Polecam! Skorzystałem z 10 zabiegów, samopoczucie zdecydowanie się poprawiło, lepszy sen i regeneracja. Świetna obsługa i fachowe doradztwo!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here