Kolejne przypadki zakażenia koronawirusem. Jedna osoba zmarła

0
879
Medical photo created by freepik - www.freepik.com

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych, 34 przypadkach zakażenia koronawirusem. W szpitalu w Koszalinie zmarł mężczyzna zakażony koronawirusem. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1085/15 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Nowe przypadki zakażenia koronawirusem

W regionie lubuskim nie potwierdzono nowych przypadków zakażenia. W związku z tym w Lubuskiem jest 23 pacjentów z dodatnim wynikiem testu.Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. lubelskiego, 6 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 3 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. wielkopolskiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego oraz po 1 osobie z woj. świętokrzyskiego i podkarpackiego i zachodniopomorskiego. 

Jedna osoba zmarła z powodu koronawirusa
– Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Koszalinie zmarł 67-letni mężczyzna zakażony koronawirusem, który miał choroby współistniejące. Natomiast w szpitalu w Kaliszu zmarł 75-letni pacjent zakażony koronawirusem, ale bezpośrednią przyczyną zgonu w tym przypadku nie był COVID-19. Dlatego pacjent ten nie zostaje włączony do statystyk osób zmarłych z powodu COVID-19 – informuje Ministerstwo Zdrowia.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here