Kolejna dyskoteka balkonowa. Tym razem przy ul. Rzeźniczaka

0
495
fot. materiały organizatora

W ubiegły piątek odbyła dyskoteka balkonowa w Zielonej Górze przy ul. Obywatelskiej (czytaj więcej: dyskoteka balkonowa przy ul. Obywatelskiej). Tym razem akcja będzie zorganizowana na jednym z balkonów przy ul. Rzeźniczaka.
Balkonowa dyskoteka w Zielonej Górze. To kolejna edycja

– Zapraszam was na kolejną edycję Balkon Music Festival! Z inicjatywą wyszła mieszkanka ulicy Rzeźniczaka, Ula – informuje DJ Mateusz Przysucha. Mieszkanka tej części miasta udostępni aż 70 metrowy balkon a najwyższym piętrze.

Czas na kolejną edycję
– Po wielkim sukcesie imprezy na ulicy Obywatelskiej pora zaszaleć na ulicy Rzeźniczaka! Z inicjatywą wyszła Urszula Jankowska, która załatwiła wszystkie potrzebne zgody oraz udostępnia swój balkon, który jest położony na najwyższym piętrze! Będzie czad! – zapewnia DJ Mateusz Przysucha. W pierwszej edycji balkonowej dyskoteki udało się uzbierać prawie 5 tys. zł. Pieniądze zostały przekazane szpitalowi. I tym razem każdy grosik uzbierany podczas imprezy trafi do naszej lecznicy. . – Wierzę, że osiedle Zastalowskie pokażę moc i będzie bawiło się razem z nami – wyjaśnia DJ M. Przysucha.

DJ podbija stawkę!
Pod naszym postem na Facebooku DJ zdeklarował, że wśród osób, które wpłacą min. 50 zł na zrzutkę zagra za darmo. – Zapraszam wszystkich do wpłat! Podbijam stawkę, żeby uzbierać jak najwięcej! Spośród wszystkich wpłacających, zrobię losowanie! Do wygrania będzie zagranie przeze mnie DARMOWEJ imprezy okolicznościowej! Jedyny warunek, to wpłata 50 złotych na zrzutkę! Każde 50 złotych to jedna szansa! – informuje DJ pod naszym postem.

fot. materiały organizatora

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here