Kino w plenerze, joga na plaży, koncerty. Przed nami pierwszy tydzień Lata Muz Wszelakich

0
3975
fot. ZielonaNews.pl

Przed nami pierwszy tydzień z Latem Muz Wszelakich. Pierwsze wydarzenia startują 1 lipca. Co w programie?

Lato Muz Wszelakich. Co w programie na 1 tydzień?
1 lipiec

1 lipca, godz. 11.00 BAJKI BAJDY BANIALUKI – Teatr Rozrywki Trójkąt, „Strachy na lachy”, Ogród Botaniczny Bajkowa Zagroda

Historia oparta na tradycyjnych legendach polskich pełnych dziwów i stworów, zbójów i białych dam. W zabawny sposób porusza tematykę lęku i pomaga oswoić się ze strachem pokazując, że  strach ma wielkie oczy, a odwaga w nas drzemie i trzeba ją tylko zbudzić. Kolorowe kostiumy, formy lalkowe duże i małe, żywiołowa gra aktorów oraz kontakt z widzem aktywnie wciąganym w akcję sztuki to gwarancja dobrej zabawy i przy okazji powiedzenie młodym widzom, jak radzić sobie z lękami.

1 lipca, godz. 20.00 MUZYCZNE LATO W Cafe Noir Zielona Góra – koncert zespołu Grooz

2 lipiec 
2 lipca, godz. 21.00 OKNO NA MUZYKĘ – Daniel Grupa Recital, Park Książęcy Zatonie

Urodzony w Sulechowie absolwent kompozycji na Akademii Muzycznej w Poznaniu i muzykologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Współpracuje z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, pisał muzykę do filmu i teatru. ( „Zagubienie w Celuloidzie” reż. W. Sikora, „Dzień w którym umrę” reż G. Lipiec, „Grun de Berg. Wyzwanie” reż Marcin Olechnowski,) Aranżował i robił instrumentacje na orkiestry symfoniczne, stał również za pulpitem dyrygenckim.

2 lipca, godz. 21.30 FAMILIJNE KINO LETNIE – „Mała Wielka Stopa 2”, Pałac w Starym Kisielinie – filia Zielonogórskiego Ośrodka Kultury

Pamiętacie Adama, który odkrył, że jego zaginiony ojciec jest potomkiem legendarnego Yeti? Okazało się, że Adam też odziedziczył po nim niesamowite zdolności, które teraz bardzo mu się przydadzą. Jego tata, który dzięki wielkiej popularności pomaga chronić przyrodę, wyrusza na ratunek mieszkańcom dalekiego rezerwatu. Tutejsze zwierzęta zagrożone są wyginięciem, bo bezduszne szefostwo wielkiej firmy paliwowej zamierza w samym środku puszczy zbudować wielką fabrykę. Od wyjazdu ojciec nie daje znaku życia, więc Adam zbiera swoją rodzinę i kosmatych przyjaciół z niedźwiedziem Burym i szopem Huncwotem na czele, by wyruszyć z misją ratunkową. To co odkryją w dalekiej puszczy, zjeży im włos na głowie i futro na grzbiecie. Będą musieli użyć wszystkich swych ludzkich i zwierzęcych talentów, by pokonać intruzów, odnaleźć zaginionego ojca i ocalić rezerwat.

3 lipiec 
3 lipca, godz. 10.00 RELAKS NA SPORTOWO ze Spine Move Pilates Studio, plaża w Dolinie Gęśnika

3 lipca, godz. 12.00 RODZINNY PIKNIK MUZYCZNY – Klaun Wesołek i Animatorzy, plaża w Dolinie Gęśnika

fot. materiały prasowe ZOK

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here