Reklama
Reklama
Reklama
niedziela, 7 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaMiejskieKino plenerowe w Zielonej Górze. Przed nami dwa wieczorne seanse na deptaku

Kino plenerowe w Zielonej Górze. Przed nami dwa wieczorne seanse na deptaku

Miłośnicy kina będą mogli skorzystać z dodatkowej atrakcji przygotowanej w ramach Dni Otwartych Piwnic Winiarskich w Zielonej Górze. W czwartek i piątek, 4 oraz 5 czerwca, na deptaku przy ratuszu odbędą się bezpłatne seanse kina plenerowego.

Kino plenerowe w Zielonej Górze. Jakie seanse?

Pokazy rozpoczną się o godz. 21.45. Organizatorzy wybrali filmy nawiązujące klimatem do charakteru winiarskiego święta. W czwartek, 4 czerwca, widzowie obejrzą film „Nasz najlepszy rok” w reżyserii Cedrica Klapischa. Produkcja z 2017 roku trwa 1 godzinę i 53 minuty.

Dzień później, 5 czerwca, wyświetlone zostaną „Listy do Julii” w reżyserii Gary’ego Winicka. Film z 2010 roku trwa 1 godzinę i 45 minut. Wstęp na oba seanse jest bezpłatny. Kino plenerowe stanowi jedno z wydarzeń towarzyszących tegorocznym Dniom Otwartych Piwnic Winiarskich, które odbywają się w Zielonej Górze od 4 do 6 czerwca.

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Kopciuchy trują nie tylko zimą

Smog z kopciuchów, czyli starych pieców, to nie jest problem sezonowy. Rozmowa z dr Anną Śniady, lekarzem pulmonologiem. Czym właściwie jest smog? Dr Anna Śniady, pulmonolog:...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj