Kierunek Zielona Góra – Jelenia Góra – Szklarska Poręba już za 39 zł w dwie strony!

0
15206
fot. ZielonaNews.pl

Od 12 grudnia ruszają weekendowe połączenia z Zielonej Góry do Jeleniej Góry i dalej do Szklarskiej poręby. A koszt biletu w dwie strony wyniesie tylko 39 zł!
Dla miłośników zimowych, górskich eskapad mamy dobrą wiadomość. Z Zielonej Góry pojedzie bezpośredni pociąg do Jeleniej Góry i dalej do Szklarskiej Poręby. Bilet w obie strony można nabyć już za 39 zł w ramach mini biletu turystycznego.

Do Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby w dwie strony za 39 zł!

Wyjazd z Zielonej Góry do Jelenie Góry możliwy jest o 6.25. Wówczas w miejscu docelowym będziemy o 10:14, albo o 14:54 i w Jeleniej Górze jesteśmy na 18:24. Do Szklarskiej Poręby z przesiadką możemy dojechać pierwszym pociągiem o 11.23. Jeśli wybierzemy połączenie do Jeleniej Gory o 14:54 w Szklarskiej Porębie Górna powinniśmy być o 20.23.
Szczegółowy nowy rozkład jazdy pociągów został opublikowany przez PKP Polskie Linie Kolejowe na stronie portalpasazera.pl. Poniżej znajdziecie także grafikę przygotowaną przez Lubuskie wycieczki, na której widać przyjazdy i odjazdy pociągów z Zielonej Góry, Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here