Kierowca chevroleta zatrzymany po śmiertelnym potrąceniu 4-latka (WIDEO)

0
826
fot. Lubuska Policja

Gorzowscy policjanci zatrzymali kierowcę chevroleta, który po zderzeniu z bmw wjechał w czteroletniego chłopca. – Mężczyzna został zatrzymany na terenie miasta. Najbliższe godziny to intensywna praca śledczych i czynności procesowe – poinformował Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.
Kierowca chevroleta zatrzymany

W poniedziałek (11 października) po godzinie 17 gorzowscy kryminalni zatrzymali na terenie miasta 38-latka, który był poszukiwany po śmiertelnym potrąceniu  4-latka. – Przypomnijmy, że kierowany przez niego chevrolet uderzył w bmw, a następnie zjechał na chodnik. Przez kolejne godziny na miejscu pracowali śledczy wraz z prokuratorem. Nad zatrzymaniem kierowcy pracowali policjanci wszystkich pionów. Szybko ustalono jego personalia, kwestią czasu pozostawało ustalenie miejsca jego przebywania – informuje G. Jaroszewicz.
38-latek został zaskoczony przez policjantów. Nie stawiał oporu, został przewieziony do gorzowskiej komendy. Na jutro planowane są czynności procesowe z jego udziałem.

Źródło: Lubuska Policja

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here