Kiedy sprawdzą się w Twojej sypialni narzuty z gumką?

0
122
fot. materiały prasowe

Mało kto wie, ale narzuty do sypialni mają historię, która sięga prawie 200 lat wstecz. Wynalazek choć nie nowy to jednak przeszedł ewolucję, a jedną z nich jest wersja z gumką. Czy takie narzuty z gumką sprawdzą się w Twoim przypadku? Sprawdź, czy warto inwestować w ten przedmiot!

Narzuty do sypiali. Funkcje

Narzuta to piękny, z reguły pikowany, element, który przykrywa Twoje łóżko. Narzuty do sypialni są z reguły rozmiarów większych niż łóżko. Pozwala to przykryć nie tylko mebel ale również poduszki oraz boki Twojego miejsca do spania. Nowoczesne narzuty na łóżko są nie tylko pięknym dodatkiem ale również mogą stanowić zastępstwo dla ciężkiej kołdry – szczególnie w miesiącach letnich. Nawet narzuta z gumką jest nazywana zamiennie kapą lub pledem.

Większość pokrowców jest zaprojektowana tak, aby luźno przylegały do sofy, w taki sposób aby znajdowały się tuż pod jej powierzchnią. Ciasne dopasowanie spowoduje jedynie stres i dyskomfort u osoby siedzącej na sofie. Nawet narzuta na narożnik z gumką musi mieć więcej miejsca i nie przylegać dokładnie do mebla.

Narzuty do sypialni. Materiały

Narzuty z gumką wykonane są z różnych materiałów. Do najpopularniejszych należą bawełna, szenil, wełna, jedwab oraz sztuczne włókna czy mikropolar. Rodzaj użytej tkaniny wpłynie na trwałość narzuty i jej długowieczność. Decydując się na dany produkt najlepiej wybrać taki, którą można łatwo wyprać i szybko wysuszyć.

Narzuty z gumką. Jak dobrać odpowiedni produkt?

Najważniejszą rzeczą jest upewnienie się, że narzuta z gumką pasuje prawidłowo na Twoją kanapę. Nie może być za mała bo w takim wypadku nawet gumki nie pomogą założyć jej na mebel. Także w przypadku zbyt dużej narzuty może być problem z jej założeniem. Najlepiej będzie jeśli okrycie będzie 20 centymetrów dłuższe i szersze niż wynosi wymiar Twojego łóżka. Sprawi to, że narzuta spełniać będzie swoją rolę. Sklep z pościelą Łóżkoholicy zapewni Ci najlepszą ofertę.

Nowoczesne narzuty na łóżko. Kolory 2022

Ważne jest, aby kolor był kluczową cechą przy projektowaniu narzuty na łóżko. Narzuty na sofę w kolorze szarym są popularne i uniwersalne. Oprócz tego, że są modne i uniwersalne, sprawdzą się w niemal każdym wystroju. Jeśli wybierzesz szary wariant, w domu zapanuje delikatna, ale przytulna atmosfera. Będzie on doskonałym uzupełnieniem wystroju, który właśnie wybierasz. Jeśli chcesz rozjaśnić swój salon nową narzutą, wybierz nowoczesną i błyszczącą tkaninę. Od tego, z jakiego materiału i w jakim kolorze wybierzesz narzutę z gumką będzie wynikała cena. Im ciekawsze propozycje, tym więcej przyjdzie Ci zapłacić.

Dlaczego warto wybrać narzutę z gumką?

Przede wszystkim takie rozwiązanie daje Ci gwarancję, że narzuta nie spadnie z łóżka. Poza tym będzie chronić ona Twoje łóżko przed kurzem i zabrudzeniami. W każdym momencie możesz ją wyprać i szybko wysuszyć. Nawet narzuta z gumką świetnie sprawdzi się podczas lata i wypoczynku po obiedzie. Możesz przykryć się i przespać, nie wyjmując koca czy prześcieradła. Nowoczesne narzuty na łóżko to inwestycja na lata.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here