Kiedy otwarcie parku linowego? Miasto podaje przybliżony termin

0
652
fot. ZielonaNews.pl

Na otwarcie parku linowego czeka wielu mieszkańców miasta, bo to jedna z ciekawszych miejskich atrakcji dla dzieci. Z informacji zamieszczonej przed wejściem do parku linowego wynikało, że otwarcie nastąpi wiosną. O sprecyzowanie informacji poprosiliśmy urząd miasta.
Kiedy otwarcie parku linowego 2023?

Dokładna data otwarcia parku linowego nie jest jeszcze znana. Miasto zapowiada, że powinno nastąpić w połowie kwietnia. – Jeżeli chodzi o park linowy to powinien zostać otwarty w połowie kwietnia. Aktualnie planowany jest przegląd techniczny. O dokładnym terminie otwarcia na pewno poinformujemy – poinformowała nas Monika Zapotoczna z biura prasowego.

Park linowy w Zielonej Górze kosztował 2,2 mln zł
Park linowy w Zielonej Górze został oficjalnie otwarty w październiku 2018 roku. Jest czasowo wyłączany z uwagi na złe warunki pogodowe, ale latem i wiosną cieszy się ogromną popularnością i chętnie z tej atrakcji korzystają całe rodziny. Inwestycja kosztowała 2,2 mln zł. Korzystanie z tej atrakcji jest bezpłatne.  Park jest ustawiony na drewnianych słupach w okolicach Orlika przy ul. Źródlanej. Powierzchnia, na której znajduje się ta atrakcja, wynosi 3 tys. mkw. Ścieżka wśród drzew ma długość 290 metrów.

Orlik już otwarty

Przypominamy także, że Orlik przy ul. Źródlanej jest otwarty od 15 marca (czytaj więcej Orlik przy ul. Źródlanej jest otwarty)

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here