Już jest nowa nawierzchnia na skateparku w Parku Tysiąclecia (ZDJĘCIA)

0
356
skatepark Zielona Góra
fot. ZielonaNews.pl

W październiku rozpoczęły się prace przy skateparku w Parku Tysiąclecia. Nawierzchnia już została wymieniona. Teraz czas m.in. na remont ławek i montaż obiektów małej architektury.

Czytaj dalej za reklamą —>Będzie wymieniony murek do slajdowania i ławki. Co jeszcze?

Zadanie wykonuje firma Taurus Budownictwo i Usługi Budowlane Jarosław Kopciuch. W ramach inwestycji zaplanowano montaż betonowego murku do slajdowania, a także remont istniejących 12 betonowych ławek oraz metalowych barierek, które zostaną oczyszczone a następnie pomalowane. W ramach inwestycji zostaną także wymienione kosze betonowe i słupy.

Czytaj dalej za reklamą —>Słupy z oświetleniem zostaną wymieione na nowe o wysokosci 4 m i wybarwieniu matowo-srebrnym. Istniejące określone na planie słupy oświetleniowe z oprawami należy rozebrać. Na jakości zyska teren wokół, bp zaplanowano tu pasy zieleni o szerokości 1 metra, które będą pokryte warstwą humusu pokrytą trawą.  Koszt inwestycji to 187 tys. zł.

Czytaj dalej za reklamą —>Zakres inwestycji:
 przebudowa nawierzchni skateparku
 montaż obiektu małej architektury – betonowy murek do slajdowania (min. wymiary obiektu: 2,40×1,20×30/45cm ze strefą bezpieczeństwa o min. wymiarach: 5,2×12,5m)
 remont ławek betonowych
 remont metalowych barierek
 wymiana koszy na odpady
 wymiana nawierzchni z betonowej kostki brukowej
 wymiana istniejących betonowych obrzeży
 wymiana istniejących słupów i opraw oświetleniowych
 humusowanie terenów zielonych z obsianiem mieszanką traw

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here