Joanna Brodzik i Ewa Minge, pokaz mody na Lubuskim Kongresie Kobiet

0
349
Designed by Freepik

Trwa rejestracja na IX Lubuski Kongres Kobiet, który odbędzie się już 14 października w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego. Na uczestniczki czeka wiele atrakcji.

W Lubuskim mieszkają najbardziej energiczne i przedsiębiorcze kobiety

Głównym punktem programu będzie debata „Kobiety solidarne w działaniu” w której udział wezmą m.in. aktorka Joanna Brodzik i projektantka mody Ewa Minge. Ale to nie wszystko. Poza debatą będzie można usłyszeć muzykę na żywo, którą zapewni znana w Europie DJ El’mirka, a także obejrzeć pokaz mody marki NowMe, która zadebiutowała w październiku 2014 r. podczas Fashion Week Poland w Łodzi. Ponadto będą też wyróżnienia dla liderek, stoiska i porady, a także przedstawienie w Lubuskim Teatrze. – Region lubuski jest najbardziej otwarty i tolerancyjny w Polsce. To właśnie tutaj mieszkają najbardziej energiczne i przedsiębiorcze kobiety – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

Wyróżnienie dla liderek i porady zdrowotne

W trakcie kongresu w Sali Kolumnowej zostaną wyróżnione Liderki Lubuskiego Samorządu. Otrzymają one tytuł Honorowego Obywatela Województwa Lubuskiego, a także  wręczone zostaną im honorowe odznaki za zasługi dla województwa. – W holu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego nie zabraknie także stoisk promocyjnych naszego regionu. Będą porady (m.in. zdrowotne, joga), działania artystyczne, warsztaty, wystawa zdjęć, pokaz tańca oraz wiele cennych informacji dla Pań – informuje Urząd Marszałkowski. Po uroczystej części nastąpi przeniesienie do Lubuskiego Teatru na przedstawienie „Di, Viv i Rose”, w którym główne role zagrają Joanna Brodzik, Małgorzata Lipmann i Daria Widawska. Zapisz się na Kongres Kobiet.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here