Jedna firma chętna do zagospodarowania kąpieliska w Ochli. Chce ponad 80 mln zł

0
3472
fot. ZielonaNews.pl

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otworzył oferty (w właściwie ofertę) dotyczące zagospodarowania kąpieliska w Ochli. Jedyna złożona propozycja opiewa na nieco ponad 86 mln zł. To prawie dwukrotnie więcej niż zamierzano wydać na ten cel.
46 mln zł urząd miasta zabezpieczył na realizację kąpieliska w Ochli. Do przetargu na zagospodarowanie tego terenu przystąpiła tylko jedna firma Exalo Drilling S.A. Swoje usługi wyceniła na kwotę 86 692 536,28 zł. Nie wiadomo jeszcze, czy brakująca kwota zostanie dołożona czy będzie ogłoszony nowy przetarg.

–> Czy wiesz na czym polega marketing szeptany, zapraszamy do zapoznania się z buzz marketingiem w teorii i praktyce.

Jakie są plany wobec kąpieliska w Ochli?
Na terenie miasta brakuje miejsc, w których można by było latem się kąpać. Kąpielisko w Ochli wydaje się do tego doskonale nadawać. W ramach inwestycji planuje się przebudowę potoku Pustelnik i zbiorników wodnych. Miałaby zostać wyznaczona strefa do kąpieli, strefa boisk i strefa chilloutu a także strefa restauracyjna. Miałby powstać budynek, w którym znajdowałyby się kasy, obsługa klienta, szatnie, sanitariaty etc. (więcej o planach na zagospodarowanie kąpieliska przeczytacie na naszej stronie: Remont kąpieliska w Ochli)

Inwestycja ma zostać zrealizowana w formule zaprojektuj i wybuduj, co oznacza, że wyłoniony wykonawca będzie odpowiedzialny za zaprojektowanie a także wykonanie inwestycji.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here