Jaskółcze podwórko. Mieszkańcy połaczyli siły i zrobili miejsce dla siebie (ZDJĘCIA)

1
517
fot. Fundacja Innowacyjny Klub Rodzica

Mieszkańcy budynku przy ul. Jaskółczej postanowili zadbać o swoje podwórko. Mimo upału wczoraj sadzili kwiaty, plewili i grabili. Ma być piękniej, przyjemniej i zachęcać do sąsiedzkich integracji.

Wielkie zaangażowanie małych, młodych i starszych by ich podwórko zmieniło oblicze przyniosło efekt. Po paru godzinach pracy podwórko wyglądało dużo przyjemniej, ale pełny efekt prac będzie widoczny już niebawem. Na podwórku pojawią się bowiem odnowione ławki, które dotychczas stały na Winnym Wzgórzu, będzie także posiana trawa. Mają być też urządzenia do ćwiczeń.

W sprawę zaangażowana była Fundacja Innowacyjny Klub Rodzica, która wraz z mieszkańcami postanowiła zagospodarować to miejsce. Wspólnie ułożyli koncepcje dostali pieniądze z grantu z OWES. Pomógł także Zakład Gospodarki Komunalnej, który wsparł mieszkańców w pracach.

 

To co, że w cieniu 42 stopnie, to co, że w taką pogodę nawet muchy nie chcą latać… my na przekór wszystkiemu…

Publiée par Fundacja Innowacyjny Klub Rodzica sur Jeudi 9 août 2018

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. woda do rozliczenia na wspólnotę , trzeba wyprowadzić ujście na zewnątrz z końcówką na wąż do podawania wody zawór odcinający wodę wewnątrz, na zewnątrz kulkowy ze zdejmowanym kluczem otwierającym zawór. koszt takiej wody jest niższy niż tej dostarczanej do mieszkań bo pomniejszony o koszty ścieków. Potem rozliczenie na wspólnotę w kosztach eksploatacji itp zależy od wspólnoty

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here