Jak połączyć użyteczne funkcjonalności z fantazyjnym wyglądem? Polskie firmy meblarskie potrafią to zrobić!

0
163
fot. materiały prasowe

Urządzając mieszkanie, dom bądź ogródek praktycznie każdy poszukuje jak najlepszych akcesoriów w możliwie niskiej cenie. Klienci zwracają uwagę zarówno na kwestie stricte praktyczne, jak również wyjątkowy design. Znalezienie w rodzimych sklepach wyposażenia, które spełniałoby wszystkie te wymagania, do niedawno graniczyło z niemożliwością. Dzięki takim przedsiębiorstwom jak Malo Design mamy dostęp do światowej klasy wyrobów, tworzonych przez najbardziej renomowane pracownie i projektantów.

Można zjeść ciastko i mieć ciastko. Konsumenci nie muszą już wybierać pomiędzy jednym a drugim

Przez długie lata francuskie czy włoskie meble, które najmocniej kojarzą się z eleganckim designem, zwyczajnie znajdowały się daleko poza zasięgiem polskiego odbiorcy. Czy to przez uwarunkowania polityczne, czy też ze względu na zaporowe ceny. Bezpośredni importerzy zmienili ten niekorzystny stan rzeczy. W efekcie rodzime salony, punkty sprzedaży czy sklepy internetowe oferują dokładnie te same produkty, co producenci na zachodzie. I jak pokazują dane sprzedażowe, akcesoria takie jak stoliki kawowe nowoczesne cieszą się systematycznie rosnącą popularnością. Przedstawiciele Malo Design zwracają uwagę, że niektóre meble zapewniają mocno nietypowe funkcjonalności, a przy tym zachwycają doskonałym wyglądem. Na przykład jeden z modeli można błyskawicznie rozłożyć, a solidny metalowy blat wykorzystać jako… kelnerską tacę. Przydatne rozwiązanie, zwłaszcza podczas jakiegoś towarzyskiego przyjęcia, na które stawiła się większa liczba gości.

Nowoczesne stoliki kawowe to doskonały przykład praktycznych, ładnych akcesoriów dla domu i ogrodu

Jeszcze inny sprzęt pozwala natychmiast zwiększyć powierzchnię użytkową – wystarczy rozsunąć stosowne zaczepy, aby zamiast jednego blatu mieć do dyspozycji aż trzy. Bardzo często spotyka się także dodatkowe schowki oraz pojemniki, służące do przechowywania najróżniejszych rzeczy. Zawsze dobrze mieć pod ręką coś do poczytania albo słodki poczęstunek dla gości. Rzecz jasna tego rodzaju bajery na niewiele by się zdały, gdyby całość ewidentnie nie pasowała stylistycznie do pozostałych elementów wyposażenia. Projektanci bardzo dbają o to, aby ich dzieła dobrze komponowały się z wieloma rozmaitymi aranżacjami. Wobec mnogości ofert na rynku znalezienie stolika kawowego, który doskonale podkreśli estetykę Twojego mieszkania, domu bądź ogrodu, wydaje się jedynie kwestią czasu. Wystarczy gruntownie przejrzeć kilka katalogów, porównać kluczowe parametry (wymiary, waga, materiały użyte do wykonania) i dokonać właściwego wyboru. Proste, prawda?

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here