Jak nauka języka, to tylko za granicą

0
41
fot. materiały prasowe

Angielski, niemiecki, hiszpański. Czasem też francuski czy rosyjski. To języki, których najczęściej można nauczyć się w szkole. Poznać podstawy, gramatykę, ale już nie ich użytkową formę. Tego program nie przewiduje. Szkolny system ma wiele luk. Aby je wypełnić, warto rozejrzeć się za rozwiązaniem, które dopełni całości i sprawi, że poznamy interesujący nas język od podszewki. Jest to możliwe dzięki kursom organizowanym przez firmę Atas.

To, czego młodzież potrzebuje

Monotonia – to jej można się spodziewać po większości lekcji językowych w szkole. Otwórzcie książkę na stronie takiej i takiej, uzupełnijcie ze słuchu, rozwiążcie ćwiczenia w domu. I tak przez cały rok. To nie pozwala rozwinąć skrzydeł i zarazić się pasją do języka. Dlatego właśnie Atas stworzył pełną paletę możliwości dla młodych ludzi, którzy chcą iść naprzód.

Kursy, które oferuje firma, zostały tak przygotowane, aby spotykały się na nich osoby w podobnym wieku, o podobnych zainteresowaniach oraz o podobnym stopniu zaawansowania. Do tego dochodzi wykwalifikowana kadra. To połączenie tworzy mieszankę idealną – młodzież szybko się uczy, jest głodna wiedzy, a przy tym nie czuje się skrępowana, łatwo przełamuje kolejne bariery, które w szkole wydają się nie do przeskoczenia.

Każdy znajdzie coś dla siebie – można wybrać kurs w trybie standardowym lub intensywnym. To pozwala na dopasowanie nauki do własnych potrzeb. Nie należy jednak obawiać się przemęczenia – zajęcia zostały tak przygotowane, aby nie męczyły. Mają rozwijać, nie zniechęcać. Atas znalazł złoty środek między nauczaniem a odpoczynkiem, co przynosi wymierne korzyści.

Dla młodych ludzi taki wyjazd to możliwość poznania nowych kultur oraz obcowania z językiem w codziennych sytuacjach. Dzięki temu poznają jego użytkową formę, która jest najbardziej potrzebna, a przy tym mogą sprawdzić swoją wiedzę w życiu.

Wybierz dowolne miejsce

Kursy oraz wyjazdy, które organizuje firma Atas, cechują się nie tylko fantastycznym przygotowaniem merytorycznym, ale też szerokimi możliwościami wyboru kierunku podróży. To pozwala pojechać w miejsce, o którym zawsze się marzyło.

Angielski można poznawać na wiele sposobów – w Irlandii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Ale jeśli oprócz nauczenia się języka chcemy się trochę opalić i poznać inną kulturę, można wybrać Cypr albo Maltę. Wiele rozwiązań dopasowanych do zainteresowań oraz budżetu.

Angielski różni się w zależności od kraju i regionu. Podobnie jest z innymi językami. W związku z tym jeśli chcesz się ich uczyć, Atas daje taką możliwość. Niemiecki w Niemczech lub Austrii, francuski w Paryżu lub Nicei, a hiszpański w Madrycie, Sewilli lub Barcelonie. Jak widać – jest wiele rozwiązań, dzięki którym można poznać świat, język oraz nowych przyjaciół.

Więcej szczegółów na stronie www.atas.pl

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here